احسان علیخانی ماه عسل
احسان علیخانی ماه عسل

اظهارات احسان علیخانی پس از تذکر معاون سیما

احسان علیخانی پس از اینکه برنامه‌اش از سوی معاون سیما مورد تذکر واقع شد، در برنامه جمعه‌ شب «ماه عسل» درباره‌ی حاشیه‌ها و انتقادهای اخیر نسبت به این برنامه صحبت کرد.

به گزارش ایسنا،‌ سازنده ویژه برنامه افطار شبکه سه (ماه عسل) در برنامه روز گذشته (۱۲ تیر ماه) چند تن از جانبازان جنگ را به برنامه خود دعوت کرده بود.

او در پاسخ به اظهارات یکی از مهمانان مبنی بر اینکه برخی نان در درد مردم می‌زنند و می‌خورند‌، گفت: می‌دانم اگر بخواهم در این باره صحبتی کنم، سوء استفاده از مردم است اما اجازه می‌خواهم صحبت کنم.

علیخانی سپس به توضیح این مطلب پرداخت که در طول سال هیچ کاری انجام نمی‌دهد، برنامه دیگری نمی‌سازد و کل سال به فکر برنامه‌ای است که قرار است در ماه رمضان اجرا کند.

مجری و تهیه‌کننده ماه عسل سپس تصریح کرد: تمام پولی که من از این برنامه در یک ماه درمی‌آورم، ۴۵ میلیون تومان است. حتی کت و شلواری هم که با آن جلوی دوربین حاضر می‌شوم را با پول خودم می‌خرم و این طور نیست که مدیر شبکه هزینه‌ی آن را برایم کارت به کارت کند.

علیخانی افزود: ۳۵ روز است که خانواده‌ام را ندیده‌ام و شب‌ها روی کاناپه می‌خوابم. به خدا تمام مهره‌های گردن و کمرم درد می‌کند فقط به عشق آنکه صندلی برنامه را به مردم بدهم تا از دردشان بگویند. چون دلم می‌خواهد برای این مردم کاری که از دستم بر می‌آید را انجام دهم. هر روز دغدغه اینکه مهمانان به برنامه برسند را داریم. یا باید دوستانمان را فرودگاه بفرستیم یا ترمینال و یا ایستگاه راه آهن تا مهمانان برنامه را به موقع به استودیو بیاورند.

سازنده برنامه «ماه عسل» گفت: مگر می‌شود خطایی نداشته باشیم؟! من هم قبول دارم که برنامه ما کاستی‌هایی داشته است و این امری طبیعی است. به قول محسن تنابنده که می‌گفت: وقتی برنامه‌ای را من ساخته‌ام به مادرم چکار دارند؟!

او اضافه کرد: جایی خواندم که نوشته‌اند دست کثیفت را از سر کودکی که به برنامه‌ات آوردی بردار! دست من کثیف اما شماها که مدعی دست‌های پاک را دارید، چرا کاری نمی‌کنید؟!

به گزارش ایسنا، در پی حاشیه‌های پیش‌آمده برای دو برنامه «ماه عسل»، علی‌اصغر پورمحمدی – معاون سیما – در نامه‌ای به شبکه سه تذکر داد و خواستار توبیخ عوامل انتخاب مهمان‌های دو برنامه یادشده شد.

همچنین ببینید

احتمال پایین آمدن ذخایر خون در ایام نوروز و رمضان

سخنگوی سازمان انتقال خون با بیان اینکه نوروز امسال با ماه مبارک رمضان مصادف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.