دست کوتاه کرونا از خاموش کردن چراغ رمضان در خانه نیازمندان

در حالی تصور می‌شد با شیوع کرونا، رمضانی سرد و خاموش در انتظار باشد اما کمیته امداد امام خمینی(ره) به خوبی چراغ رمضان را با توزیع افطاری گرم در خانه نیازمندان روشن نگه داشت.

چند روزی بیشتر به پایان ماه مهمانی خدا نمانده است؛ ماه رمضان با وجود کرونا و پهن نشدن سفره‌های افطار در مساجد آمد و باز هم مثل هر سال دستانش پر از برکت بود، برکتی که امسال به شکل دیگری بر سفره‌های افطار نشست.

طرح سراسری اطعام مهدوی که به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف توزیع وعده افطاری گرم در میان نیازمندان و افراد تحت پوشش این نهاد برگزار شد و غذای گرم را با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی بر سفره‌های افطار آنها آورد، سفره‌هایی که شاید در روزهای قرنطینه و کم رونق شدن کسب و کارها، کمتر از هر سال رنگ و بوی افطاری داغ را به خود دیده بودند.

طبق آمار اعلام‌ شده توسط کمیته امداد استان یزد، روزانه ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توسط مراکز نیکوکاری و کانون‌های مساجد محلات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همچنین حفظ کرامت انسانی تهیه و توزیع شده است و این فرآیند همچنان ادامه دارد البته در کنار این توزیع غذای گرم، توزیع بسته‌های معیشتی نیز از خاطر مسئولان این نهاد نرفته بود.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *