پخش ۱۰ برنامه زنده شبکه‌های سراسری از حرم امام رضا (ع)

۱۰ ویژه برنامه ماه مبارک رمضان امسال، به صورت زنده و به همت صداوسیمای مرکز خراسان رضوی هر روز از حرم امام رضا(ع) روی آنتن شبکه‌های سراسری می‌رود.
به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های صداوسیما، با شروع ماه مبارک رمضان، شبکه‌های سراسری سیما اقدام به پخش ویژه برنامه‌هایی در هنگام سحر، افطار و در طول روز می‌کنند. امسال هم این شبکه‌ها پخش برنامه‌هایی را به صورت زنده از حرم مطهر رضوی در دستور کار قرار داده‌اند که به صورت روزانه و در قالب ۱۰ ویژه برنامه به صورت زنده از حرم رضوی پخش می‌شود.

ترتیل‌خوانی قرآن از ساعت ۴:۳۰ تا ۶:۳۰ هر روز از محل دارالشرف از شبکه یک سیما، ترتیل‌خوانی ظهر از دارالحکمه از شبکه قرآن هر روز ساعت ۱۱:۱۵ و ترتیل خوانی عصر از ایوان مقصوره گوهرشاد هر روز ساعت ۱۶ از شبکه افق سیما، بخشی از این برنامه‌ها هستند. همچنین سیمای مرکز خراسان رضوی هم هر روز هنگام افطار یعنی ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ ویژه برنامه‌ای را از استودیو صحن انقلاب روی آنتن می‌برد.

شبکه افق سیما در سه نوبت دیگر، پخش زنده از حرم رضوی را در دستور کار قرار داده که شامل ویژه برنامه افطار از ساعت ۱۹ از استودیو صحن انقلاب، مناجات‌خوانی از صحن گوهرشاد از ساعت ۲۳:۳۰ و ویژه برنامه سحرگاهی از ساعت ۳ بامداد است.

«ثامن الحجج» عنوان برنامه شبکه الکوثر است که هر شب از ساعت ۲۱ و از استودیو صحن انقلاب پخش خواهد شد و شبکه‌های یک و دو سیما هم برنامه‌های «سیر خوبان» و «مناجات‌خوانی» را ساعت‌های ۲۳:۴۵ و ۳۰ دقیقه بامداد از صحن گوهرشاد و دارالحکمه روی آنتن می‌برند.

ویژه‌برنامه سحرگاهی شبکه دو سیما هم هر روز از ساعت ۳:۲۰ از استودیو صحن انقلاب به صورت زنده پخش می‌شود. سیمای مرکز خراسان رضوی هم دو ویژه‌برنامه سحرگاهی و «سفره‌های مهربانی» را هر روز از استودیو صحن انقلاب و رواق امام خمینی (ره) پخش می‌کند.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *