پخش برنامه «ماه عسل» در بلاتکلیفی/تصمیم احسان علیخانی برای رمضان ۹۸ چیست؟

سرپرست گروه سوژه یابی برنامه تلویزیونی «ماه عسل» گفت: با جلساتی که خواهیم داشت تصمیم‌گیری برای پخش شدن یا نشدن برنامه «ماه عسل» طی دو روز آینده مشخص خواهد شد.
محمد پیوندی سرپرست گروه سوژه یابی برنامه تلویزیونی «ماه عسل» در گفت‌وگو با میزان درباره تکلیف پخش این برنامه تلویزیونی گفت: تاکنون خبر قطعی درباره پخش شدن یا نشدن برنامه «ماه عسل» به ما ابلاغ نشده است.
وی اظهار کرد: طی جلساتی که خواهیم داشت تصمیم‌گیری برای پخش شدن یا نشدن این برنامه طی دو روز آینده مشخص خواهد شد.

سرپرست گروه سوژه یابی برنامه تلویزیونی «ماه عسل» در خصوص اینکه آیا برنامه ریزی‌های لازم برای جذابیت این برنامه نسبت به سال گذشته شده است یا خیر بیان کرد: مسلما در صورت تایید پخش برنامه، «ماه عسل» به جذابیت سال‌های قبل خواهد بود.
احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه تلویزیونی «ماه عسل» که در گفتگو‌های خود به طور مکرر اعلام کرده بود برای روی آنتن بردن برنامه «ماه عسل» زحمات زیادی کشیده می‌شود و در طول یک سال در تدارک این برنامه پرمخاطب تلویزیونی است، اما در پست آخر خود در صفحه اینستاگرامش خبر داد که در حال حاضر با فینالیست‌های برنامه «عصر جدید» در مناطق سیل زده حضور دارد و با توجه به اینکه تنها یک هفته تا شروع ماه مبارک رمضان باقی مانده باید دید پخش دوباره «ماه عسل» محقق خواهد شد یا در رمضان سال ۹۸ شاهد پخش این برنامه از شبکه سه سیما نخواهیم بود.

همچنین ببینید

پخش سریال «خوشنام» پس از ماه رمضان هم از شبکه یک ادامه دارد

پخش سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده که از ابتدای ماه رمضان از شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.