آغاز پخش سریال‌های ماه مبارک رمضان از فردا

پخش هر چهار سریال‌ رمضانی‌ تلویزیون، از یکشنبه (هشتم تیر ماه) آغاز می‌شود. به گزارش ایسنا، اولین سریالی که در شب‌های رمضان به روی آنتن می‌رود، سریال شبکه دو سیماست که پیش از افطار پخش می‌شود.

با فاصله سه ساعت از پخش اولین سریال، تلویزیون پخش دومین سریال ماه رمضانی‌اش را آغاز می‌کند که از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. هر چند این سریال در برخی شب‌ها به دلیل همزمان شدن با پخش بازی‌های جام‌جهانی در ساعتی متفاوت از زمان معمول تعیین شده، پخش خواهد شد.

در ادامه‌ی پخش سریال شبکه‌ی سه، شبکه‌های یک و تهران به ترتیب سریال‌های رمضانی خود را هر شب به روی آنتن می‌برند.

در میان سریال‌های انتخابی برای رمضان ۹۳، «هفت سنگ» تنها سریال طنزی است که به چشم می‌خورد همچنین سه سریال «شاید برای شما اتفاق بیفتد»، «فاخته» و «مدینه» اپیزودیک هستند.

***

«فاخته» عنوان سریال رمضانی شبکه دو سیماست که در گروه کودک و نوجوان ساخته شده است. کارگردان این سریال محمود معظمی است و از یکشنبه ساعت ۱۸ پیش از زمان افطار به روی آنتن می‌رود؛ ضمن اینکه این مجموعه در شب‌های قدر به مدت چند شب قطع می‌شود و سریالی مناسبتی با عنوان «کیفر» که ویژه شب‌های قدر ساخته شده است، به پخش می‌رسد.

ثریا قاسمی، فرخ نعمتی، کمند امیرسلیمانی، عبدالرضا اکبری، شهرام عبدلی، فریبا نادری و… از بازیگران سریال «فاخته» هستند.

دومین سریالی که در شب‌های ماه رمضان از تلویزیون پخش می‌شود، سریال طنز «هفت سنگ» به کارگردانی علیرضا بذرافشان است که ساعت ۲۱ پخش می‌شود؛ این مجموعه از یکشنبه تا سه شنبه هفته جاری ساعت ۲۲ و۳۰ دقیقه به روی آنتن شبکه سه می‌رود و پس از آن هرشب ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

از بازیگران اصلی این سریال طنز می‌توان به مهدی سلطانی، بهنام تشکر، الهام پاوه‌نژاد، سعید پورحسینی، شبنم مقدمی، فرناز رهنما و عزت‌الله مهرآوران اشاره کرد.

همچنین «دیگری» عنوان سریال مناسبتی ویژه شب‌های قدر شبکه سه سیماست که قرار است در ایام شب های قدر جایگزین «هفت سنگ» شود.

***

بر اساس این گزارش، «مدینه» سیروس مقدم سومین سریالی است که قرار است هرشب ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از شبکه اول به روی آنتن برود.

پخش سریال سیروس مقدم در شب‌های قدر هم ادامه دارد. «مدینه» با بازی پریوش نظریه، مهدی سلطانی، مهرداد ضیایی، آتیلا پسیانی، رضا رویگری، شبنم مقدمی، مهرداد صدیقیان و …همراه است.

***

«شاید برای شماهم اتفاق بیفتد» عنوان آخرین سریال ماه رمضانی تلویزیون است که ویژه ماه رمضان تولید شده است.

این مجموعه اپیزودیک از فردا شب ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش می‌شود. ۱۴ قسمت از سریال «شاید برای شماهم اتفاق بیفتد» برای ماه رمضان تولید شده است وقرار است مابقی شب‌ها تکرار قسمت‌های قبلی این مجموعه به روی آنتن برود.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *