اعزام ۱۱۰ استاد تفسیر قرآن به سراسر کشور در ماه رمضان

رتضی نجفی قدسی شامگاه جمعه در گردهمایی اساتید تفسیر در دارالقرآن علامه طباطبایی با اشاره به اعزام اساتید تفسیر در ماه رمضان به سراسر کشور اظهار کرد: امسال ۱۱۰ نفر از اساتید تفسیر قرآن به استان‌های مختلف اعزام شدند و این اساتید اکنون در ماه رمضان مشغول برنامه‌های تفسیر قرآن در استان‌های مختلف هستند، سال گذشته هم در ماه رمضان ۶۰ استاد تفسیر قرآن به سراسر کشور اعزام شدند.

وی ادامه داد: تفسیر قرآن اکنون نسبت به گذشته جایگاه شایسته‌ای پیدا کرده است و ۴۰۰ درس تفسیر در حوزه علمیه قم برپا است، دارالقرآن علامه طباطبایی سعی کرده است که با همکاری نهادهای قرآنی در بحث تفسیر قرآن فعال باشد.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی افزود: دوره یک ساله مهارت تفسیر قرآن در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد، سالن این دارالقرآن هم پس از چند ماه آماده شده است، درس‌های آزاد تفسیر قرآن کریم نیز در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار می‌شود که محتوای این درس‌ها در مجلداتی منتشر خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دارالقرآن کریم علامه طباطبایی با حمایت بی دریغ مراجع تقلید از جمله آیت‌الله سبحانی، آیت‌الله مکارم شیرازی و آیت‌الله جوادی آملی تاسیس شد.

شایان ذکر است که آیت‌الله جعفر سبحانی، آیت‌الله محمد علی گرامی، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری، آیت‌الله مهدی هادوی تهرانی و حجت‌الاسلام و المسلمین محمود رجبی و جمعی از اساتید تفسیر قرآن حوزه علمیه قم در گردهمایی اساتید تفسیر در دارالقرآن علامه طباطبایی شرکت کردند.

همچنین ببینید

روش‌های پرداخت زکات فطریه برای مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام روش‌های دریافت زکات فطریه از سوی این نهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.