داعش: رمضان آینده در مکه خواهیم بود !

علیرغم مواجهه با حملات شدید در عراق و سوریه، حامیان داعش ادعا می کنند ضمن در اختیار داشتن دمشق و بغداد، رمضان آینده در مکه خواهند بود.
پایگاه اینترنتی “وکاتیو”، اکنون دو سال از اشغال رسمی “موصل” به دست داعش و تبدیل آن به پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی می گذرد. حالا تعداد زیادی از حامیان این گروه تروریستی با ارسال پیام های تبریک به صورت آنلاین، از آغاز ماه رمضان نیز استقبال می کنند.

در حالی که داعش در منطقه فلوجه آماج حملات قرار دارد و چشم انداز موفقیت نیروهای عراقی در این نبرد مثبت و امیدوارکننده است، طرفداران داعش در فضای مجازی برای تجاوز داعش و اشغال شهرهای دمشق، بغداد و حتی آنچه «روم» می‌خوانند در سال آینده ابراز امیدواری کرده اند.

یکی از کاربران حامی داعش در توییتر نوشت:” درست همین امروز، نخستین روز از ماه رمضان خبر تاسیس این خلافت اعلام شد. ما ورود داعش را به سومین سال حضورش تبریک می گوییم و آرزو می کنیم هر سال به قوت خود باقی بماند.”

یکی دیگر از حامیان داعش در حساب توییتر خود نوشت:” آغاز ماه رمضان را به مسلمانان داعش، سربازان و حامیانش تبریک می گوییم. در سال آینده با اجازه پروردگار وارد شهر روم خواهیم شد.

در این گزارش آمده است: حامیان داعش در توییتر از دستیابی به آرزوی خود مبنی بر به چنگ آوردن دمشق و بغداد صحبت به میان آورده اند و یک گروه تلگرامی متعلق به این گروه تروریستی، آرزو کرده است داعش ماه رمضان سال آینده را در مکه و فلسطین سپری کند.

یکی از گروه های پشتیبان داعش با انتشار آنلاین جملاتی همچون “با عنایت خدا، داعش علی‌رغم حملات شدید و طاقت فرسای اعراب و تمامی ملت های کافر دومین سال تاسیسش را به اتمام می رساند.” در گروه تلگرامی خود نوشت:” به امید پشت سرگذاشتن ماهی مملو از فتح، خفت و خواری شیعیان، مرتدین، کافران و به ویژه رژیم آل سعود.”

در ادامه این گزارش آمده است: “ابومحمد العدنانی، سخنگوی داعش ماه گذشته در یکی از سخنرانی هایش با یاداوری ماه رمضان به عنوان “ماه دستاوردها” از حامیان این گروه تروریستی خواست در ماه رمضان آمریکا و اروپا را مورد حمله قرار دهند.

همچنین ببینید

میزان زکات فطره براساس نظر مراجع تقلید

فردا یکشنبه ۴ خرداد‌ماه ۱۳۹۹ برابر با ۱ ماه شوال عید سعید فطر است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.