سلسله جلسات تفسیر سوره مومنون با حضور آیت‌الله‌العظمی سبحانی

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا حاج خضر، مدیر اداره قرآن و حدیث مجتمع آموزش عالی فقه المصطفی(ص) در گفت‌وگو با ایکنا گفت: طبق روال سال‌های گذشته تفسیر قرآن کریم با حضور آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی از مفسران قرآن و مرجع تقلید در مسجد این مجتمع برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: آیت‌الله العظمی سبحانی امسال به تفسیر سوره مبارکه مومنون در جمع طلاب غیرایرانی و سایر علاقه‌مندان به مباحث تفسیری ایشان خواهند پرداخت.
حاج خضر تصریح کرد: این جلسات تفسیر هر روز در ماه مبارک رمضان به جز روزهای تعطیل عادی و مناسبتی بعد از نماز ظهر و عصر به مدت نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه برگزار می‌شود و در پایان هر جلسه نیز یک مسابقه مفهومی در میان شرکت‌کنندگان اجرا خواهد شد همچنین جزوه مکتوب و سی دی جلسه تفسیر در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مراسم جزءخوانی
وی افزود: همچنین مراسم جزء خوانی قرآن کریم یکساعت و نیم مانده به اذان ظهر با حضور جمعی از بهترین مرتلان مجتمع آموزش عالی فقه برپا می‌شود و تا نماز ظهر ادامه خواهد یافت.
حاج خضر عنوان کرد: مراسم جزءخوانی با حضور استاد ناظر برگزار می‌شود و وی به ارایه آموزش‌های لازم در زمینه ترتیل جهت ارتقاء مرتلان و استفاده بیشتر مخاطبان می‌پردازد.
مدیر اداره قرآن و حدیث مجتمع فقه تصریح کرد: در پایان هر روز جزءخوانی نیز سؤالات مفهومی از همان جزء طرح و به مسابقه گذاشته می‌شود و شرکت‌کنندگان برتر جوایزی دریافت خواهند کرد.

همچنین ببینید

میزان زکات فطره براساس نظر مراجع تقلید

فردا یکشنبه ۴ خرداد‌ماه ۱۳۹۹ برابر با ۱ ماه شوال عید سعید فطر است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.