سلسله جلسات تفسیر سوره مومنون با حضور آیت‌الله‌العظمی سبحانی

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا حاج خضر، مدیر اداره قرآن و حدیث مجتمع آموزش عالی فقه المصطفی(ص) در گفت‌وگو با ایکنا گفت: طبق روال سال‌های گذشته تفسیر قرآن کریم با حضور آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی از مفسران قرآن و مرجع تقلید در مسجد این مجتمع برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: آیت‌الله العظمی سبحانی امسال به تفسیر سوره مبارکه مومنون در جمع طلاب غیرایرانی و سایر علاقه‌مندان به مباحث تفسیری ایشان خواهند پرداخت.
حاج خضر تصریح کرد: این جلسات تفسیر هر روز در ماه مبارک رمضان به جز روزهای تعطیل عادی و مناسبتی بعد از نماز ظهر و عصر به مدت نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه برگزار می‌شود و در پایان هر جلسه نیز یک مسابقه مفهومی در میان شرکت‌کنندگان اجرا خواهد شد همچنین جزوه مکتوب و سی دی جلسه تفسیر در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مراسم جزءخوانی
وی افزود: همچنین مراسم جزء خوانی قرآن کریم یکساعت و نیم مانده به اذان ظهر با حضور جمعی از بهترین مرتلان مجتمع آموزش عالی فقه برپا می‌شود و تا نماز ظهر ادامه خواهد یافت.
حاج خضر عنوان کرد: مراسم جزءخوانی با حضور استاد ناظر برگزار می‌شود و وی به ارایه آموزش‌های لازم در زمینه ترتیل جهت ارتقاء مرتلان و استفاده بیشتر مخاطبان می‌پردازد.
مدیر اداره قرآن و حدیث مجتمع فقه تصریح کرد: در پایان هر روز جزءخوانی نیز سؤالات مفهومی از همان جزء طرح و به مسابقه گذاشته می‌شود و شرکت‌کنندگان برتر جوایزی دریافت خواهند کرد.

همچنین ببینید

روش‌های پرداخت زکات فطریه برای مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام روش‌های دریافت زکات فطریه از سوی این نهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.