برانکو
برانکو

برانکو: ما هم در دین‌مان روزه می‌گیریم/ می‌خواستم کار خیری انجام دهم و افطاری دادم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما هم در دین و مذهب‌مان روزه‌ داریم و روزه هم می‌گیریم اما به شکل سنت و دین خودمان.
به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ که شب گذشته در ورزشگاه درفشی‌فر ضیافت افطار برگزار کرده بود درباره اینکه در شب‌های احیا چه دعایی می‌کند، اظهار داشت: قبل از هر چیزی آرزو می‌کنم مردم ایران به بهترین نحو روزه‌داری کنند و همین‌طور در این شب‌های قدر و شهادت‌ امام علی (ع) بتوانند از این شب‌ها استفاده لازم را ببرند. همین‌طور امیدوارم مردم در ماه رمضان سلامت باشند و بهره  کاملی از این ماه ببرند.

برانکو درباره اینکه چه شد که مراسم افطار برگزار کرد، افزود: می‌خواستم کار خیری انجام دهم و دوستانی که هر روز در زمان تمرین در کنار ما هستند را به افطار دعوت کنم. همه اعضای باشگاه مثل بازیکنان برای ما مهم هستند که بدون آنها نمی‌توانیم کار بکنیم. این کمترین کاری بود که من می‌توانستم برای این عزیزان انجام دهم.

وی درباره اینکه چند روز پیش صدقه هم داده بود و آیا از این کارها در اروپا هم انجام می‌دهد یا نه، اظهار داشت: بله، در کرواسی هم از این مسائل وجود دارد و ما هم آنجا صدقه می‌دهیم. این صدقه دادن را هم زمانی که روزه هستیم انجام می‌دهیم و هم زمانی که کار خیری پیش‌رو داریم.

برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا خودش هم روزه گرفته یا نه، بیان داشت: روزه ما شکل دیگری است و به این شکل نیست اما آن هم یک سنت و بخشی از دین ما است.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *