نرم افزار اذان گوی باد صبا
نرم افزار اذان گوی باد صبا

اپلیکیشن موبایلی تقویم اذان گو/ پخش اوقات شرعی ۱۲۳۵ شهر

اپلیکیشن موبایلی تقویم اذان گو «باد صبا» با قابلیت پخش اوقات شرعی ۱۲۳۵ شهر تولید شده که نرم افزاری کاربردی برای روزه داران در ماه مبارک رمضان محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تقویم اذان گو بادصبا در حجم ۴.۶ مگابایت ویژه کاربران اندروید طراحی شده و امکانات ویژه ای برای پخش اذان در اختیار کاربران قرار می دهد.

اپلیکیشن بادصبا با ویجت اختصاصی و جذاب برای نمازگزاران، بدون محدودیت زمانی بوده و قابلیت دریافت اطلاعیه های مرتبط با مناسبت های روز را دارا است؛ همچنین ارائه سه تقویم شمسی، قمری و میلادی (بدون محدودیت زمانی)، نمایش وقایع ملی و مذهبی تاریخ انتخابی در تقویم و ارائه اوقات شرعی ۱۲۳۵ شهر و قابلیت پخش اذان بصورت خودکار از دیگر قابلیتهای این برنامه کاربردی است.

در این اپلیکیشن، قبله نما، ارائه شرح اعمال و ادعیه مرتبط با هر روز، قابلیت درج یادداشت و یادآوری برای هر روز، امکان دانلود و انتخاب موذن دلخواه جهت پخش اذان، تبدیل تاریخ هر تقویم (شمسی ، قمری و میلادی ) به دیگری و نمایش و اشتراک گذاری اطلاعیه های مرتبط به هر روز گنجانده شده است.

نمایش تاریخ روز جاری ( شمسی/قمری/میلادی )، ارائه اوقات شرعی، نمایش مدت زمان باقیمانده تا وقت شرعی بعدی، امکان تنظیم صدا و بلندی صدا برای هر وقت شرعی، افزودن هشدار نیمه شرعی و افزایش زمان هشدار به ۱۲۰ دقیقه، اصلاح و افزودن اوقات شرعی برخی شهرهای ایران و جهان از دیگر امکانات این نرم افزار است.

این اپلیکیشن از اینجا قابل دانلود است.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *