حدیث روز
امام صادق (ع) می فرماید : هر كس در ماه رمضان صدقه اى بدهد ، خداوندْ هفتاد نوع بلا را از او بر مى گرداند. ثواب الأعمال : ص ١٧١ ح ١٩

پنجشنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 23 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3753 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 142×
صفحه اصلی » گروه » دسته‌بندی نشده
همراه اول، ایرانسل و تالیا به رمضان پیوستند، رایتل جا ماند
 • ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت: 8:09
 • شناسه : 2439
  بازدید 19
  1

  دو اپراتور بزرگ موبایل کشور با طرح‌های تشویقی و حمایتی خود به استقبال روزه داران ماه رمضان رفتند اما رایتل طرح متناسب با این ایام ارائه نداد. به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، هم‌زمان با فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان و طبق روال هر ساله دو اپراتور اول تلفن همراه کشور اقدام […]

  پ
  پ

  دو اپراتور بزرگ موبایل کشور با طرح‌های تشویقی و حمایتی خود به استقبال روزه داران ماه رمضان رفتند اما رایتل طرح متناسب با این ایام ارائه نداد.
  به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، هم‌زمان با فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان و طبق روال هر ساله دو اپراتور اول تلفن همراه کشور اقدام به ارائه طرح‌های ویژه و مناسبتی خود کردند اما رایتل برخلاف سال گذشته طرح مناسبتی برای ماه مبارک رمضان ندارد.

  تالیا به عنوان اولین پروژه سیم‌کارت‌های اعتباری در کشور نیز که چند سالی است به واسطه برخی مشکلات درونی به انزوا کشیده شده اما همچنان معدود مشترکان خود با سرشماره “۰۹۳۲” را دارد، با نصب بنری روی سایت خود حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

  جزئیات طرح هر کدام از اپراتورها همراه اول و ایرانسل به شرح زیر است.

  همراه اول:

  مشترکان می‌توانند با ثبت‌نام رایگان در طرح ۵۵+۵، در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه رایگان صحبت کنند.

  مشترکان این اپراتور در طول ماه مبارک رمضان امسال، می‌توانند با ثبت‌نام رایگان در تمامی ساعات شبانه‌روز در هر تماس داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند. تماس پس از ۶۰ دقیقه قطع شده یا به نرخ مکالمه جاری با تکرار شرایط طرح باز خواهد گشت.

  زمان اجرای این طرح، ۲۸ خرداد تا ۲۶ تیر سالجاری بوده و کلیه مشترکان فعال دائمی و اعتباری می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند.

  برای بهره‌مندی از این طرح کافی است عدد ۱ لاتین را به ۸۰۵۵ ارسال یا #۴۵۱*۱۱۱* را شماره‌گیری کنید.

  همچنین جشنواره عکس سفره ایرانی این اپراتور هم مخصوص این ماه با هدف ترویج و ارج نهادن به آداب و رسوم ایرانی برگزار می‌شود.

  ایرانسل:

  جزئیات جشنواره رمضان ۹۴ اپراتور دوم هم شامل عرضه یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود، شارژ ۲ برابری رایگان و اعطای مجموعا یک گیگابایت ترافیک اینترنت رایگان ۵ ماهه به مشترکان جدید و همچنین ارائه طرح ۱۲ ساعت خوش برای برقراری مکالمه و تبادل پیامک، مکالمه سحرگاهی رایگان، عرضه سرویس گروه طلایی، شارژ هدیه و طرح تعرفه قرمز ویژه رمضان به تمامی مشترکان جدید و قدیمی است.

  تمامی مشترکان جدید در بازه زمانی ۱ تا ۲۳ تیرماه سال جاری، با فعال سازی سیم‌کارت اصلی و یا هدیه خود و خرید اولین شارژ حداقل هزار تومانی، از یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود داخل شبکه بهره‌مند می‌شوند البته براساس خط مشی استفاده منصفانه در این طرح، هر کاربر قادر به ارسال حداکثر ۱۰هزار پیامک داخل شبکه است.

  مشترکان جدید با خرید هر شارژ حداقل ۵ هزار تومانی، ۲ برابر مبلغ شارژ خریداری شده در همان روز اعتبار شگفت‌انگیز مکالمه داخل شبکه دریافت می‌کنند. اطلاع از باقیمانده این اعتبار هدیه با شماره‌گیری کددستوری #۳۲*۱۴۱* امکانپذیر است.

  همچنین با فعالسازی سیم‌کارت و اولین شارژ حداقل ۲ هزار تومانی، ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه هدیه برای ۵ ماه شامل ماهیانه ۱۰۰ مگابایت ترافیک اینترنت رایگان به مشترکان جدید سیم‌کارت‌های اعتباری تعلق می‌گیرد.

  مشترکان جدید، در صورت تمایل می‌توانند ظرف مدت یک هفته پس از فعالسازی سیم‌کارت اصلی، یک سیم‌کارت هدیه دریافت کنند. برای درخواست سیم‌کارت هدیه لازم است یک پیامک بدون متن به شماره ۲۱۱۲ ارسال شود تا کدپستی ثبت شده در سیستم برای مشترک ارسال شود. در صورت صحت این کد پستی، می‌بایست برای تایید نهایی یک پیامک دیگر به شماره ۲۱۱۵ ارسال شود. سیم‌کارت هدیه بدون هزینه به نشانی مشترک ارسال می‌شود و با فعالسازی این سیم‌کارت و اولین شارژ حداقل ۲ هزار تومانی، ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه رایگان با همین شرایط به سیم‌کارت هدیه نیز تعلق می‌گیرد.

  مشاهده اعتبار باقیمانده اینترنت همراه هدیه، با شماره‌گیری کددستوری #۲۸*۱۴۱* در هر لحظه امکانپذیر است.

  از سویی دیگر، تمامی مشترکان جدید و قدیمی سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند با استفاده از طرح “۱۲ساعت خوش” با شماره‌گیری کددستوری #۳*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت ۳ هزار تومان، از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد و برای مجموعا ۶ ساعت، مکالمه رایگان درون شبکه داشته باشند.

  کاربران حرفه‌ای پیامک هم می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری #۴*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت ۵۰۰ تومان، از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد، هزار پیامک رایگان ارسال کنند.

  مشترکان خدمات جزیره نیز می‌توانند در ماه مبارک رمضان امسال، علاوه بر تخفیف های فوق‌العاده در ساعات مختلف روز، تا ۱۰۰ درصد تخفیف مکالمه سحرگاهی دریافت کنند.

  مشترکان برای استفاده از این تخفیف‌های هوشمند لازم است با شماره‌گیری کد #۱*۱۳۵* یا ارسال عدد ۱ به شماره ۱۳۵، به صورت رایگان به عضویت سرویس جزیره هوشمند درآیند.

  محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس، براساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می‌شود. میزان تخفیف درلحظه مشترک، با فعالسازی قابلیت پخش سلولی گوشی روی نمایشگر تلفن همراه یا شماره گیری کد #۰*۱۳۵* امکانپذیر است.

  تمامی مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند با ایجاد یک گروه طلایی از شماره‌های ایرانسل دوستان یا همکاران خود از ۲۰ درصد تخفیف در برقراری تماس با اعضای گروه برخوردار شوند.

  برای ایجاد این فهرست ویژه کافی است ۲ شماره اعتباری دیگر به دلخواه و با شماره‌گیری کددستوری #۳۴۰* در “فهرست طلایی” ثبت شوند. هزینه عضویت در این سرویس ماهیانه ۲ هزار تومان تعیین شده است.

  تا۲۸ تیرماه، با هر بار شارژ حداقل ۵ هزار تومانی، معادل مبلغ شارژ در همان روز، شارژ شگفت‌انگیز مکالمه درون شبکه به مشترکان تعلق می‌گیرد. اطلاع از باقیمانده این اعتبار هدیه از طریق شماره‌گیری کددستوری #۳۲*۱۴۱* ممکن است.

  همچنین طرح تعرفه قرمز، در ماه مبارک رمضان با امکان مکالمه رایگان عرضه می‌شود. بر این اساس مشترکان اعتباری می‌توانند این طرح را فعال کرده و از ساعت ۱ تا ۹ صبح، ۲ ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشند.

  فعال سازی این طرح به صورت هفتگی با هزینه ۲ هزار تومان و با شماره‌گیری #۱*۱*۳*۵۵۵* و به صورت ماهانه با هزینه ۴ هزار تومان و با شماره گیری #۱*۲*۳*۵۵۵* امکانپذیر است.

  ضمنا در صورت فعالسازی هر یک از طرح‌های تخفیفی نظیر پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی و…، تا پایان اعتبار طرح مربوطه امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.