سی شب با شهدا در حرم مطهر شهدای گمنام کهف الشهداء

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، حرم مطهر شهدای گمنام کهف الشهداء به مدت ۳۰ شب، از ساعت ۲۳ با مداحی و مناجات خوانی میزبان عزاداران است.

به گزارش مهر، با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسم ۳۰ شب با شهداء با حضور پر شور شهروندان در جوار حرم مطهر شهدای گمنام کهف الشهدا برگزار خواهد شد. این مراسم از روز چهارشنبه ۲۷ خرداد از ساعت ۲۳ تا ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد آغاز و به مدت ۳۰ شب اجرا خواهد شد.

مرثیه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و عزاداری مولای متقیان امام علی (ع) و طنین انداز شدن نجوای عاشقانه زائران با پروردگار خود از ویژه برنامه های تدارک دیده شده است.

هر شب یک جزء از قرآن کریم با حضور علی رضا طاهری قرائت می شود، سخنرانان این مراسم در ۱۰ شب اول حجت الاسلام زائری، ۱۰ شب دوم عبدالحمید شهاب و سید مرتضی شجاعی در۱۰شب سوم همراه عزاداران هستند.

عزادران با توسل به ائمه اطهار از درگاه قادر متعال عفو و توفیق بندگی را طلب می کنند و همراه با محمد حسین پویانفر، به مناجات خوانی و دعا می پردازند.

مراسم ویزه لیالی قدر از ساعت ۲۳ تا ۳ بامداد با احیای این شب ها و مداحی و روضه خوانی برگزار خواهد شد.

عزاداری شب های ماه مبارک رمضان هر شب به مدت ۳۰ شب، در حرم مطهر شهدای گمنام کهف الشهداء واقع در  ولنجک، انتهایی بلوار دانشجو، خیابان البرز، برگزار می شود.

بنا بر این گزارش، مراسم هشتمین سالگرد تدفین شهدای گمنام کهف الشهداء و شهید مجید ابوطالبی روز پنج شنبه ۲۸ خرداد، از ساعت ۲۳ لغایت ۱:۳۰ بامداد با شعرخوانی برادر احمد بابایی، سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور و مداحی برادر محمد حسین پویانفر برگزار می شود.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *