تمهیدات پلیس در ماه رمضان

 جانشین فرمانده ناجا تمهیدات پلیس در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران که صبح امروز در شهریار برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران تمهیدات پلیس در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرد و گفت: پلیس در این ایام حضور مأموریتی و عملیاتی خود را خواهد داشت و در ایامی مانند شب‌های قدر، روز قدس و… با تشدید حضور خود اقدام به تأمین امنیت و ارائه خدمات انتظامی به شهروندان خواهد کرد.

وی اضافه کرد:‌ پلیس در اطراف مساجد نیز به ویژه در ساعات اذان حضور خواهد داشت.

وی در درباره اینکه آیا پلیس با روزه‌خواری در ملأ عام برخورد می‌کند یا خیر؟ گفت: پلیس برابر قوانین و مقررات موجود با متخلفان برخورد خواهد کرد و وظایف خود را انجام خواهد داد.

جانشین فرمانده ناجا در پاسخ به سوال دیگری درباره کمپ‌های ترک اعتیاد در سطح استان تهران نیز گفت: ظرفیتی برای کمپ‌های ترک اعتیاد در سطح استان تهران وجود دارد اما همان‌طور که بارها گفته شده این ظرفیت کافی نیست و مسوولان مربوطه نیز قول‌هایی در این رابطه به ما داده‌اند که در صورت اختصاص ظرفیت، پلیس نیز آمادگی برخورد با معتادان و کارتن‌خواب‌ها را خواهد داشت.

وی اضافه کرد: البته پلیس مأموریت‌ها و عملیات‌های مهمی در حوزه مواد مخدر داشته است که به عنوان مثال ۱۲۶ تن عنوان مواد مخدر را طی دو ماه ابتدایی سال کشف کرده‌ایم که این آمار نسبت به مدت مشابه قبل افزایشی ۳۰ درصدی داشته است.

همچنین ببینید

۱۴ کشور اسلامی دوشنبه را عید سعید فطر اعلام کردند

کشورهای عربستان سعودی، مصر، امارات متحده عربی، کویت، دیوان اوقاف سنی عراق، کویت، قطر، لیبی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.