«فیتیله‌یی»‌ها برای عید فطر آماده می‌شوند

 تهیه‌کننده برنامه «فیتیله» از آماده‌سازی سری جدید برنامه‌اش ویژه عید سعید فطر خبر داد و گفت: گروه «فیتیله» ۲۴ ساعته کار می‌کند که برنامه را برای روز عید فطر به پخش برساند تا عموهای فیتیله‌ای با دکور و ساختاری جدید به آنتن برگردند.

علیرضا آقایی اعلام کرد: در حال حاضر گروه عموهای فیتیله‌ای شبانه‌روز مشغول طراحی آیتم‌های ضبطی جدید و همچنین آماده‌سازی دکور جدید برای برنامه هستند و تمام تلاشمان این است که روز عید فطر با برنامه‌هایی متنوع و متناسب با آن روز به آنتن برگردیم. «کوتوله‌های بانمک»، «تنها در خانه»، «نی‌نی فیتیله‌ای»، «فیتیله محبت» و «سرآشپز فیتیله‌ای» از جمله آیتم‌های جدید ضبطی هستند که بعد از ماه مبارک رمضان پخش خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به نماهنگ‌های جدید برای برنامه «فیتیله» یادآور شد: ۲۰ کلیپ و همچنین ۲۰ ترانه جدید برای برنامه «فیتیله» آماده کردیم که بعد از ماه رمضان هر یک در مناسبتی پخش می‌شوند. در حال حاضر هم عوامل مشغول آماده‌سازی نماهنگ‌های جدید فیتیله‌ای هستند.

تهیه‌کننده «فیتیله» سپس خطاب به بینندگان این برنامه کودک و نوجوان گفت: از بینندگان می‌خواهیم برای برنامه «فیتیله» دعا کنند؛ چراکه «عموهای فیتیله‌ای» به دعای مخاطبانشان نیاز دارند.

آقایی در پایان درباره‌ی عدم حضور محمود شهریاری در برنامه «فیتیله» توضیح کوتاهی داد و گفت: همان‌طور که مطلع هستند از عید نوروز ۹۳ به بعد آقای شهریاری در برنامه «فیتیله» حضور ندارند و عدم حضور وی دلیل خاصی هم ندارد؛ چرا که قرارداد ایشان با این برنامه به پایان رسیده بود و طبق یکسری سیاست‌گذاری‌های کلی سازمان صداوسیما، از سال جدید مهرداد نظام‌آبادی جایگزین محمود شهریاری در برنامه «فیتیله» شد و تاکنون هم بازخورد خوبی از سوی بینندگان برنامه به همراه داشته است.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *