مشاوره تغذیه سالم و تناسب اندام از رادیو تهران

برنامه “ساعت تندرستی” سه شنبه ۳۱ تیرماه، با موضوع مشاوره تغذیه سالم و تناسب اندام از موج اف.ام ردیف ۹۴مگاهرتز پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ برنامه ساعت تندرستی کاری از گروه ورزش و سلامت رادیو تهران است که شنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۱۱تا ۱۲ بر اساس مناسبت های تقویمی و با توجه به مناسبت های ملی و بین المللی در حوزه سلامت و تندرستی با ارائه مشاوره روی آنتن رادیو تهران می رود.
مخاطبان می توانند سوالات و مسائل خود را در زمینه توصیه تغذیه ای برای حفظ تناسب اندام و چگونگی رسیدن به تناسب اندام با متخصص برنامه در میان بگذارند.
موضوع های برنامه بر اساس نیازهای شهروندان یا بیماری های که طیف وسیعی از افراد جامعه را در برمی گیرد، انتخاب می شود. علاقه مندان می توانند از طریق تماس با شماره تلفن های ۳۳۹۱۴۱۴۱-۳۳۹۱۴۱۴۲ با برنامه خودشان تماس بگیرند و سوالات خود را درباره تغذیه سالم و تناسب اندام مطرح کنند و مشاور پزشکی برنامه نیز به پرسش های آنها پاسخ می دهد.
مهدی رادفر و جمشید جم تهیه کننده، دکتر کیانا فرحی کارشناس مجری، هادی نه برادر دستیار تهیه کننده سایر عواملی هستند که با این برنامه همکاری دارند.

همچنین ببینید

نگاهی به برنامه‌های سحرگاه و افطار تلویزیون در ماه رمضان

۹ ویژه برنامه سحرگاهی و ۱۰ ویژه برنامه افطاری در ماه مبارک رمضان از قاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.