نحوه کمک به ایتام و نیازمندان در ماه رمضان اعلام شد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره)، نحوه کمک به ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.

حبیب‌الله آسوده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آغاز “پویش اطعام” اظهار کرد: پویش اشاره شده از امروز ( نخستین روز از ماه مبارک رمضان) در سطح کشور آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: رویکرد کمیته امداد در قالب این پویش به گونه‌ای است که از ظرفیت مراکز نیکوکاری و مساجد بهره‌ ببرد و مجموعه امداد بیشتر نقش راهبری را داشته باشد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: همچنین همزمان با هفته اکرام ایتام (از ولادت حضرت امام حسن(ع) تا شهادت حضرت علی (ع)) برنامه‌ریزی برای جذب حامی برای ایتام در قالب دو طرح “اکرام” و “محسنین” عملیاتی خواهد شد و هموطنان می‌توانند به صورت مستقیم ماهیانه مبالغی را به حساب ایتام واریز کنند.

آسوده ادامه داد: در طرح اشاره شده نیکوکاران و خیرین می‌توانند با پرداخت مستقیم حمایت یک تا هر تعداد یتیم را تحت پوشش قرار دهند و ماهیانه از ۱۰ هزار تومان به بالا به حساب مستقیم یتیم تحت حمایت خود واریز کند.
وی همچنین به اجرای طرح جدیدی از سوی کمیته امداد در دهه دوم ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: بنا داریم امسال برای نخستین بار طرح افطاری ساده را در محله‌های مختلف در کل کشور برگزار کنیم و مردم هر محله سفره‌های افطاری را برای نیازمندان برپا کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: خیرین و نیکوکاران در ایام ماه مبارک رمضان می‌توانند از طریق سایت کمیته امداد و بخش طرح‌های “اکرام” و “محسنین” اقدام به حمایت از ایتام کنند.

آسوده اضافه کرد: در ایام ماه مبارک رمضان دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور و همچنین مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند، ضمن اینکه خیرین می‌توانند از طریق کد دستوری #۱۲*، #۸۸۷۷* و شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۹۱۹ هدایای نقدی خود را واریز کنند.

همچنین ببینید

درباره عید فطر که پازل مهمانی رمضان را  تکمیل می‌کند

غایت روزه داری رسیدن به تقواست. یعنی روزه به این دلیل بر ما فرض شد که باتقوا شویم و تقوا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.