دو ویژه برنامه در شبکه آموزش؛‌ «دکتر سلام» برای رمضان ویژه می‌شود

برنامه «دکتر سلام» در ایام رمضان به تغذیه سالم و آداب خوردن و آشامیدن صحیح می‌پردازد؛ این برنامه از این پس جمعه‌ها هم روی آنتن شبکه آموزش می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه «دکتر سلام» شبکه آموزش سیما جمعه‌ها با رویکرد طب سنتی ایرانی و با حضور کارشناسان این حوزه روی آنتن می‌رود. اهمیت پرداختن به سلامتی جسم و جان و اصلاح سبک زندگی به‌ ویژه در حوزه تغذیه سالم و آداب خوردن و آشامیدن خصوصاً در ایام رمضان از جمله موارد مهم طب ایرانی است.

همچنین کارشناسانی که به این برنامه دعوت می‌شوند درباره انواع درمان‌ها با طب سنتی برای مخاطبان از دیدگاه علم نوین پزشکی صحبت می‌کنند و اطلاعات لازم را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

برنامه «دکترسلام» قصد دارد تا با قرار دادن اطلاعات درست، موثق و کارشناسی‌شده درباره طب ایرانی ــ اسلامی مخاطبان را با توانمندی‌های گسترده و پنهان طب ایرانی آشنا کند.

«دکتر سلام» به تهیه کنندگی راهله محمدجانی هر روز ساعت ۱۳ و روزهای جمعه به طور خاص با موضوع طب سنتی از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود.

ویژه برنامه «آوا نوا»

برنامه «آوا نوا» در سال جدید، فصل پنجم خود را به تهیه‌کنندگی علی کرمی و اجرای اسماعیل آذر، مسعود فروتن، ناصرفیض، مهدی صالحی، علیرضا بختیاری و … آغاز می‌کند.

این برنامه همچون گذشته از ساعت ۲۴ تا ۶ صبح پخش می‌شود.این ویژه برنامه همراه با آیتم‌های متنوع سعی بر القای حال و هوای عرفانی شبانه و سحرگاهی در ۳۰ شب ایام ماه مبارک رمضان دارد.

برنامه «آوانوا» در سال جدید به تهیه‌کنندگی علی کرمی از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ بامداد روی آنتن می‌رود.

همچنین ببینید

«چند روایت معتبر» ویژه‌برنامه افطار شبکه دو شد

«چند روایت معتبر» افطارهای ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *