باشگاه چلسی با برپایی ضیافت افطار به استقبال ماه رمضان می‌رود

مقامات باشگاه فوتبال تیم چلسی از آمادگی خود در برپایی مراسم ضیافت افطاری در آستانه فرا رسیدن ماه رمضان در ورزشگاه «استامفورد بریج» خبر دادند.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، تارنمای رسمی باشگاه چلسی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد همزمان با حلول ماه رمضان از برگزاری ضیافت افطاری در طول ماه رمضان از ۲۶ مارس / اسفند خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است ماه رمضان جایگاه ویژه‌ای در میان اقلیت مسلمانان در انگلیس دارد و یکی از بزرگترین رویدادهای مذهبی است که موجب فراهم‌شدن بستری برای گفتگو و تعامل سازنده میان قشرهای مختلف و امکان گردآمدن برای گفتگو می‌شود.

در همین ارتباط، باشگاه چلسی در صفحه توییتری خود مطالبی را از بازیکنان مطرح این تیم از جمله «خالیدو کولیبالی»، مدافع سنگالی و «وسلی فوفونا» هم تیمی فرانسوی وی درباره این رویداد مذهبی مسلمانان بازنشر داد.

کولیبالی در این کلیپ ویدیویی گفت: ماه رمضان ماه دشواری برای روزه‌داری نیست. در این ماه، مردم گردهم می‌آیند و شادی و سرور آنان را در برمی گیرد، و شعف و علاقه مندی به میل غذا و ادای نماز به صورت نماز جماعت و گروهی بیشتر می‌شود و این واقعه زیباترین پدیده در ماه رمضان به شمار می‌رود.

از سوی دیگر، عمر صالحه، سرپرست و مسئول طرح برپایی خیمه های افطاری در خیمه های رمضانی اعلام کرد: برپایی افطاری‌هایی در فضایی آزاد در ورزشگاه استانفورد بریج به ضیافت باشگاه چلسی باعث افتخار ماست.

همچنین ببینید

مراسم حرم حضرت معصومه(س) در آخرین هفته رمضان اعلام شد

مراسم شب‌های حرم مطهر حضرت معصومه(س) با سخنرانی حجج الاسلام والمسلمین سید حسین مؤمنی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *