برنامه ویژه شبکه پویا برای کودکان و نوجوانان در شب های قدر

مدیر پخش شبکه پویا با اشاره به برنامه های این شبکه در شب های قدر گفت: انیمیشن های شبکه پویا در راستای شناساندن سیره امیرالمومنین علی (ع) به کودکان و نوجوانان در این ایام به روی آنتن خواهد رفت.
مهدی مینایی اظهار کرد: شبکه پویا به مناسبت شب های قدر و حضور کودکان و نوجوانان در مراسم های مذهبی طی این ایام فیلم های سینمای شبانگاهی و کلیپ لالای را پخش نخواهد کرد.

مدیر پخش شبکه پویا گفت: همچنین بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برنامه های این شبکه در این ایام تا ساعت ۲۱.۳۰ خواهد بود.

وی افزود: انیمیشن هایی همچون داستان راستان، قضاوت های حضرت علی (ع)، قصه های زهره و زهرا و مجموعه داستان های مذهبی ویژه شهادت حضرت علی (ع) در این ایام برای کودکان و نوجوانان پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: انیمیشن داستان راستان در ۲ قسمت با عناوین زره و بار، نخل و زره بر اساس داستان های شهید مطهری در مورد امیرالمومنین تولید شده است.

مینایی یادآور شد: همچنین در این ایام بیشتر میان برنامه ها و کلیپ های این شبکه در مورد شب های قدر و سالگرد شهادت امیرالمومنین (ع) خواهد بود.

وی اظهار کرد: برنامه دیگری از شبکه پویا با عنوان ایران ما به روی آنتن می رود. همچنین در این ایام در مورد توصیف نجف اشرف و مرقد امیرالمومنین علی (ع) برنامه ای به روی آنتن خواهد رفت.

همچنین ببینید

نگاهی به برنامه‌های سحرگاه و افطار تلویزیون در ماه رمضان

۹ ویژه برنامه سحرگاهی و ۱۰ ویژه برنامه افطاری در ماه مبارک رمضان از قاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.