برنامه ویژه شبکه پویا برای کودکان و نوجوانان در شب های قدر

مدیر پخش شبکه پویا با اشاره به برنامه های این شبکه در شب های قدر گفت: انیمیشن های شبکه پویا در راستای شناساندن سیره امیرالمومنین علی (ع) به کودکان و نوجوانان در این ایام به روی آنتن خواهد رفت.
مهدی مینایی اظهار کرد: شبکه پویا به مناسبت شب های قدر و حضور کودکان و نوجوانان در مراسم های مذهبی طی این ایام فیلم های سینمای شبانگاهی و کلیپ لالای را پخش نخواهد کرد.

مدیر پخش شبکه پویا گفت: همچنین بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برنامه های این شبکه در این ایام تا ساعت ۲۱.۳۰ خواهد بود.

وی افزود: انیمیشن هایی همچون داستان راستان، قضاوت های حضرت علی (ع)، قصه های زهره و زهرا و مجموعه داستان های مذهبی ویژه شهادت حضرت علی (ع) در این ایام برای کودکان و نوجوانان پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: انیمیشن داستان راستان در ۲ قسمت با عناوین زره و بار، نخل و زره بر اساس داستان های شهید مطهری در مورد امیرالمومنین تولید شده است.

مینایی یادآور شد: همچنین در این ایام بیشتر میان برنامه ها و کلیپ های این شبکه در مورد شب های قدر و سالگرد شهادت امیرالمومنین (ع) خواهد بود.

وی اظهار کرد: برنامه دیگری از شبکه پویا با عنوان ایران ما به روی آنتن می رود. همچنین در این ایام در مورد توصیف نجف اشرف و مرقد امیرالمومنین علی (ع) برنامه ای به روی آنتن خواهد رفت.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *