مشارکت ۴۰۰۰ حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین رشد ۶۸ درصدی کمک های حامیان هرمزگان

جذب ۷۳ هزار حامی جدید برای طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از جذب ۷۳ هزار حامی جدید برای طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایلنا، حبیب‌الله آسوده با بیان اینکه حدود ۴۰۰ هزار فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از افراد نیکوکار با مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین از فرزندان نیازمند کشورمان حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۷۳ هزار حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده‌اند و ۱۷۰ هزار فرزند یتیم را تحت حمایت خود گرفته‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ارتقای سطح معیشت و رفاه کودکان نیازمند را از اهداف اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین عنوان کرد و گفت: در حال حاضر سرانه دریافتی فرزندان یتیم حدود ۶۸۰ هزار تومان است که برنامه کمیته امداد در سال جاری افزایش این رقم به حداقل ۷۵۰ هزار تومان در ماه است.

آسوده تاکید کرد: همچنین سرانه ماهانه فرزندان محسنین در حال حاضر حدود ۳۵۰ هزار تومان که باید به ۵۰۰ هزار تومان در ماه افزایش یابد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فرزند یتیم بدون حامی نداریم، اظهار کرد: با توجه به ورود ایتام جدید به جامعه هدف کمیته امداد در هر سال، امیدواریم تا عید سعید فطر با توجه به فضای معنوی روزهای پایانی ماه رمضان، شاهد افزایش تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: شهروندان و مردم نیکوکار می‌توانند با مراجعه به Ekram.emdad.ir یا ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده و حمایت یک یا چند فرزند معنوی خود را بر عهده گیرند.

همچنین ببینید

درباره عید فطر که پازل مهمانی رمضان را  تکمیل می‌کند

غایت روزه داری رسیدن به تقواست. یعنی روزه به این دلیل بر ما فرض شد که باتقوا شویم و تقوا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.