آخرین جمعه رمضان | حقیقتی تلخ از یک جنایت و آوارگی

روز قدس یادآور آواره و بی خانمانی صدها هزار نفر از مردم بومی این سرزمین است و یادآور تخریب خانه ها و مراکز کارها و مزارع این مردم مظلوم به وسیله دشمنان صهیونیستی است.

به گزارش حوزه، روز قدس از روزهای بسیار مهمی است که مراجع، علما و بزرگان حوزه درباره آن، سفارشات و تأکیدات بسیاری داشته و دارند و در شماره های مختلف، به بازنشر آن خواهیم پرداخت:

* آیت الله العظمی نوری همدانی

روز قدس یادآور جنایت ها و کشتار و قطعه قطعه کردن اعضای بدن ده ها هزار نفر از زن و کودک و پیر و جوان از مردم فلسطین به وسیله صهیونیست های خون آشام است.

روز قدس یادآور آواره و بی خانمان ساختن صدها هزار نفر از مردم بومی این سرزمین است و یادآور تخریب خانه ها و مراکز کارها و مزارع این مردم مظلوم به وسیله دشمنان صهیونیستی است.

روز قدس یادآور این حقیقت است که یک رژیم غاصب تروریستی که پایگاه قدرت های استکباری که در رأس آنها انگلیس و امریکا قرار دارد، مدت ۶۰ سال است که به جنایت های خود ادامه می دهد و این مطلب برای همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان ثابت شده است که تا این پایگاه استعماری و این غده سرطانی قلع و قمع نشود چهر صلح و صفا نمودار نخواهد شد.

توجه داشته باشیم که با ادامه این فکر و فرهنگ و این حمایت از آرمان فلسطین و با عمل به این وظیفه اسلامی، فلسطین و بیت المقدس به آغوش اسلام بازخواهد گشت.

همچنین ببینید

۱۴ کشور اسلامی دوشنبه را عید سعید فطر اعلام کردند

کشورهای عربستان سعودی، مصر، امارات متحده عربی، کویت، دیوان اوقاف سنی عراق، کویت، قطر، لیبی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.