برنامه‌های حرم امام رضا (ع) در شب بیست‌ویکم ماه رمضان/ پخش زنده از شبکه یک

همزمان با شب شهادت امام علی (ع) و دومین شب قدر برنامه‌های متنوعی در حرم رضوی تدارک دیده شده، که این برنامه‌ها امشب به صورت زنده و مستقیم از شبکه اول سیما پخش می‌شود.
حرم امام رضا (ع) همزمان با شب شهادت امام علی (ع) و دومین شب قدر برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده که این برنامه‌ها امشب به صورت زنده و مستقیم از شبکه اول سیما پخش می‌شود.

این برنامه‌ها از ساعت از ساعت ۲۱ در صحن پیامبر اعظم (ص) آغاز می‌شود و تا پاسی از شب ادامه دارد.

برنامه امشب با تلاوت آیات روح‌ بخش قرآن کریم توسط کبیر قلندر‌زاده قاری ممتاز قرآن کریم آغاز می‌شود و در ادامه حاج علی برادران دعای پر فیض جون کبیر را برای زائران و بینندگان قرائت می‌کند.

در ادامه حاج احمد واعظی به مرثیه‌سرایی در وصف شهادت مظلومانه مولای متقیان علی (ع) می‌پردازد و پس از آن حجت‌الاسلام ناصر رفیعی به ایراد سخنرانی در مظلومیت و مناقب امام علی (ع) می‌پردازد، همچنین مراسم قرآن به سر گرفتن هم توسط حجت‌الاسلام‌ رفیعی برگزار می‌شود.

محفل ویژه قرآنی در احیاء شب بیست‌وسوم

مراسم احیاء شب بیست‌وسوم ماه رمضان یکشنبه ۴ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در قالب ویژه‌برنامه قرآنی با ترتیل خوانی سوره‌های روم، دخان و عنکبوت توسط جواد پناهی، احسان محمدی و سیدحامد حسینی آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام‌ مهدی شجاع و مهدی سروری در این شب مبارک دعای جوشن کبیر را قرائت خواهند کرد و پس از اتمام دعا، حاج محمود کریمی به نیایش و روضه‌خوانی خواهد پرداخت. ایراد سخنرانی و انجام مراسم قرآن به سر گرفتن توسط حجت‌الاسلام‌ مسعود عالی پایان‌بخش این محفل نورانی خواهد بود.

همچنین ببینید

درباره عید فطر که پازل مهمانی رمضان را  تکمیل می‌کند

غایت روزه داری رسیدن به تقواست. یعنی روزه به این دلیل بر ما فرض شد که باتقوا شویم و تقوا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.