«زندگی پس از زندگی»، پربیننده‌ترین برنامه افطار رمضان شد

نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما درباره برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۱۴۰۱ نشان می‌دهد ۲۶.۶ درصد، مخاطب برنامه‌های افطار و ۱۷.۴ درصد مخاطب برنامه‌های سحر تلویزیون‌ هستند.

به گزارش تسنیم، از میان برنامه‌های افطار سیما، «زندگی پس از زندگی» با ۱۴ درصد بیننده و ۸۹٫۷ درصد رضایت زیاد در صدر برنامه‌های پرمخاطب افطار سیمای رسانه ملی قرار دارد.

ویژه برنامه‌های افطاری مراکز استانی با ۹٫۵ درصد در رتبه دوم قرار دارد. برنامه «مثل ماه» از شبکه سه سیما با ۹ درصد، «دعوت» از شبکه یک سیما با ۷٫۷ درصد، «ضیافت» از شبکه قرآن و معارف سیما با ۵٫۳ درصد، «آدم های خوب شهر» از شبکه دو سیما با ۴٫۲ درصد، «شهرزیبا» از شبکه پنج سیما با ۳٫۲ درصد، «بی انتها» از شبکه نسیم با ۲٫۷ درصد، «ماه ماه» از شبکه سلامت با ۲٫۶ درصد، «چشمه» از شبکه افق با ۱٫۵ درصد و «سر قرار» از شبکه امید با ۰٫۸ درصد ببینده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

از میان برنامه‌های سحر سیما نیز، ویژه برنامه‌های استانی با ۱۰٫۶ درصد مخاطب و ۷۴٫۵ درصد رضایت زیاد در صدر قرار دارد. برنامه «ماه خدا» از شبکه یک سیما با ۷٫۳ درصد، «ماه من» از شبکه سه سیما با ۵٫۸ درصد، «به افق بهشت» از شبکه دو سیما با ۳٫۲ درصد، «مهمان خدا» از شبکه قرآن و معارف سیما با ۳٫۱ درصد،«به وقت سحر» از شبکه افق با ۱٫۹ درصد، «قرار بهشت» از شبکه پنج سیما با ۱٫۸ درصد، «سحوری» از شبکه چهار سیما با ۱٫۳ درصد و «نوسفران» از شبکه امید با ۱٫۳ درصد بیننده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

بر همین اساس ۲۹٫۸ درصد از مخاطبان بیننده برنامه‌های ترتیل خوانی قرآن کریم از شبکه‌های سیما بوده‌اند که ۱۳٫۱ درصد این ترتیل‌خوانی‌ها را از شبکه سه پیگیری کرده‌اند.

۲۹ درصد مخاطبان نیز شاهد سخنرانی‌های مذهبی سیما بوده‌اند که ۱۲٫۹ درصد آنها از شبکه سه پیگیر سخنرانی‌ها بوده اند. ۲۶٫۱ درصد هم برنامه‌های مناجات خوانی را دیده اند که ۹٫۴ درصد از آنها، از شبکه سه این مناجات خوانی‌ها را مشاهده کرده‌اند.

همچنین ببینید

همه سریال‌های رمضان و نوروزی تلویزیون را بشناسید

با تقارن نوروز و رمضان ۱۴۰۲، ۵ سریال ایرانی و ۶ سریال خارجی در گونه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.