پخش زنده مراسم احیاء از شبکه‌های تلویزیونی

 شورای معارف سیما از پخش زنده مراسم احیاء در زیارتگاه‌ها، مساجد، حسینیه‌ها و دانشگاه‌ها خبر داد. امسال نیز همچون سال‌های پیش همه شبکه‌های سیما پخش مراسم پرفیض شب‌های قدر را در دستور کار دارند و هر یک از شبکه‌ها مراسم این شب‌ها را از یکی از اماکن عمومی روی آنتن می‌برند.

بر اساس این گزارش، مراسم احیای شب نوزدهم به ترتیب شبکه های یک تا پنج از حرم امام رضا(ع)، ساعت ۲۱:۳۰، مهدیه تهران ساعت ۲۲، حسینیه همدانی‌ها، ساعت ۲۲، دانشگاه تهران بعد از نماز مغرب و عشا و مصلای تهران، ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود.

شبکه‌های قران و معارف و جام جم سیما نیز این مراسم را از حرم حضرت احمدبن موسی(ع)، بعد از نماز مغرب و عشا و حرم امام رضا(ع) ، ساعت ۲۱:۳۰ پخش خواهند کرد.

در دومین شب از لیالی قدر نیز شبکه‌های یک تا پنج پخش مراسم احیاء را به ترتیب از حرم امام رضا(ع) ، ساعت ۲۱:۳۰، حرم امام خمینی (ره) ، ساعت ۲۱، حسینیه همدانی ها، ساعت ۲۲ ، دانشگاه امام صادق(ع)، ساعت ۲۲:۳۰ ، حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، ساعت ۲۲ در دستور کار دارند. همچنین شبکه های قرآن و معارف و جام جم نیز مراسم را از حرم حضرت معصومه (ع) ساعت ۲۱:۴۵ پوشش می دهند.

در سومین احیای رمضان ۹۳ نیز شبکه های یک تا پنج سیما به ترتیب مراسم لیالی قدر را از حرم امام رضا(ع)، ساعت ۲۱ ، حرم حضرت معصومه (ع) ، ساعت ۲۱:۴۵ ، حسینیه همدانی ها، ساعت ۲۲ ، مسجد مقدس جمکران ، ساعت ۲۴ و امامزاده صالح بعد از نماز مغرب و عشا روی آنتن می برند. همچنین شبکه های قرآن و معارف سیما و جام جم نیز مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان را از مسجد جامع گرگان بعد از نماز مغرب و عشا و حسینیه همدانی ها ساعت ۲۲ پخش خواهند کرد.

همچنین ببینید

ویژه‌های رادیو در ماه رمضان

شبکه‌های رادیویی با تدارک برنامه‌های مختلفی از سوم فروردین به استقبال ماه مبارک رمضان می‌روند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.