حال و هوای حرم مطهر رضوی در شب میلاد امام حسن(ع)/ جشن و سرور زائران امام رضا(ع) برای امام دوم شیعیان جهان

خوان ماه رمضان به یمن قدوم با کرامت امام حسن مجتبی(ع) امشب گسترده‌تر از همیشه است.

به گزارش تسنیم از مشهدمقدس،از هجوم نامهربانی‌های دنیا که خسته شوی، از آرزوهای دور ودراز که دست بکشی، آن وقت دلت می‌خواهد بیایی بنشینی یک جایی مثل حرم امام رضا علیهم السلام، بنشینی یک جای دنج توی صحن؛ زل بزنی به تک تک آدم‌هایی که نمی ‌چه روزگاری دارند، زل بزنی به کبوترهایی که گاه دلت می‌خواهد جای آن‌ها باشی، زل بزنی به آسمان آرامِ حرم و کلی عشق، مهربانی و امید از آسمانش هدیه بگیری.

خوان ماه رمضان به یمن قدوم با کرامت امام حسن مجتبی(ع) امشب گسترده‌تر از همیشه است. امشب دل‌های زائران هوشیار تر از همیشه است مبادا که از خوان کریم اهل بیت علیهم السلام بی‌نصیب بمانند.

گوشه ای از صحن می‌نشینم و آرام زمزمه می‌کنم یا امام حسن مجتبی ازبچگی همیشه از مظلومیت وغربت تو برایم گفتند و از کرم وسخاوت تو برایم حرف زدند به حق لطف وکرمت دستم را بگیر و حاجت روایم کن …

ای ماه دل آرای فاطمه پناهم باش که کسی را به جز تو ندارم آقای من ….

حرم مطهر رضوی در شب میلاد امام حسن مجتبی چراغانی شده و نور و سرور وشادی تمام صحن‌ها را فرا گرفته است.

امشب ذکر همه عرشیان تهنیت ومرحبا و یا امام حسن(ع) است و سرتا سر بارگاه منور رضوی در شب میلاد با سعادت امام دوم شیعیان جهان چراغانی و آذین‌بندی شده و نقاره‌های حرم مطهر در صحن و سرای حرم طنین انداز می‌شود.

همچنین فضای ملکوتی امام هشتم شیعیان جهان امشب با گل آرایی و نورپردازی، برای جشن باشکوه میلاد سومین اختر تابناک امامت و ولایت آذین بندی شده است.

به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع)، ویژه برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و ادبی مختلفی برای زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا (ع) تدارک دیده شده است.

همچنین ببینید

سفرهای نوروزی باید با حفظ حرمت ماه رمضان انجام شود

معاون گردشگری با اشاره به اینکه ایام نوروز با ماه مبارک رمضان مصادف شده است، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.