توزیع بیش از ۳۰ هزار افطاری میان زائران مسجد جمکران

مسئول دفتر معاونت اجرایی مسجد مقدس جمکران از افطاری بیش از سی هزار زائر مسجد مقدس جمکران طی ماه رمضان خبر داد. ابراهیم صدوقی در گفتگو با مهر با اشاره به افطاری مسجد جمکران بیان کرد: امسال برای نخستین بار مسجد مقدس جمکران اقدام به اطعام زائران و مجاوران حضرت ولی عصر(عج) کرده است.

وی با اشاره به انواع افطاری اظهار داشت: اطعام روزه داران به چند شکل انجام می‌شود یکسری از این بسته‌های افطار بصورت پک‌های افطاری بلافاصله پس از نماز مغرب در بین صفوف نمازگزاران توزیع می‌شود.

مسئول دفتر معاونت اجرایی مسجد مقدس جمکران افزود: نوع دیگر این اطعام بصورت ارائه فیش‌های غذاست که در میان ساکنان روستای جمکران، مجاورین مسجد مقدس، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، دستگاه‌های اجرایی مستقر در مسجد جمکران، خانواده‌های معظم شهدا، تشکل‌های دینی – فرهنگی و هنری، مجامع قرآنی و اصحاب رسانه و مطبوعات توزیع شده است.

وی تصریح کرد: هرشب مهمانخانه مسجد مقدس جمکران میزبان ۲۰۰ روزه دار است که اطعام داده می‌شوند.

صدوقی خاطرنشان کرد: هرشب بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ پک افطاری در میان صفوف نمازه گزار توزیع می‌شود که این تعداد باتوجه به تعداد نمازگزاران متغییر است.

وی با اشاره به شب‌های چهارشنبه گفت: شب‌های چهارشنبه و جمعه روزهای ویژه هر هقته است و تعداد زائران بیشتر از روزهای دیگر است و به همین علت در این ایام بیش از سه هزار غذا پخته و میان زائران و نمازگزاران توزیع می‌شود.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *