برنامه‌های شبکه نسیم در ماه مبارک رمضان

جدول پخش شبکه نسیم از یکشنبه ۱۴ فروردین همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، متناسب با ماه خوب خدا تغییر خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، سری جدید برنامه‌های بی انتها، مسابقه هوش برتر، انیمیشن جوانمردان به پخش می‌رسد و برنامه‌های دورهمی، تهمتن و چهل تیکه به پخش خود درماه مبارک رمضان ادامه خواهند داد و برنامه جدید “جنگ دوست داشتنی” به جدول پخش شبکه اضافه می‌شود. ساعت پخش این برنامه‌ها به این شرح اعلام شده است:

بی انتها:
ویژه برنامه بی انتها برای لحظات معنوی افطار و سحر تدارک دیده شده که با طراحی ویژه و بهره گیری از ظرفیت برجسته این ماه عزیز، حال خوب را به همراهان خود منتقل خواهد کرد.
بی انتها با روایت حامد عسکری حدود ساعت ۱۹ و در آستانه اذان مغرب پخش خواهد شد.

هوش برتر:
فصل جدید مسابقه هوش برتر با سابقه‌ای طولانی و تجربه‌ای متفاوت با دکوری هوشمند و ساختاری کاملا خاص با اجرای آریا طاهری هر شب ساعت ۲۰ به آنتن این شبکه می‌آید.

جنگ دوست داشتنی!
روایتی شیرین از ادم‌های جنگ با روایت زخم، جنگیدن و شهادت با حکایتی از افرادی که هر کدام قصه‌ای از دل جنگی دارند. جنگی که در هیچ کجا، دوست داشتنی نیست. این برنامه با میزبانی اصغر تقی زاده هرشب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

دورهمی:
سری جدید دورهمی که از ۲۸ اسفند با حضور چهره‌های شناخته به آنتن بازگشته، پخش خود را در ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داد. این برنامه با حضور هنرمندان، ورزشکاران با رویکرد جدید چهارشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

تهمتن:
مسابقه تهمتن در ادامه رقابت‌هایی که در نوروز ۱۴۰۱ به نمایش گذاشت پخش خود را در ماه مبارک رمضان بر پایه مسابقاتی از جنس سرعت، تمرکز و قدرت و ایتم‌های چالش برانگیز با اجرای بهداد سلیمی و ایدین ختایی ادامه خواهد و شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ روی انتن می‌رود و تلاش میکند در کنار لحظات جذاب برای خانواده ها، رقابتی توام با رفاقت را بار دیگر به‌نمایش بگذارد.

چهل تیکه:
میزبانی از چهره‌ها و‌خاطره سازان لحظات شیرین و به یادماندنی در هنر کشور که با اجرای محمدرضا علیمردانی در ادامه فصل گذشته هرشب ساعت ۲۱به روی انتن خواهد رفت تا خاطراتی از گذشته را برای هر کدام از ما زنده و به پخش خود در این سری پایان دهد.

انیمیشن جوانمردان:
روایت شرین و درس اموز از تاریخ و قصه‌هایی از سرداران ایرانی که دلاورانه جنگیدن و مقاومت کردند در قالب پویانمایی روایت خواهد شد، این انیمیشن هر روز ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

همچنین ببینید

رادیو ایران و بیان آیین‌های روز‌های پایانی رمضان

برنامه «فرهنگ مردم» جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود. برنامه «فرهنگ مردم» از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.