روز قدس؛ روز حیات اسلام و مقاومت

حوزه هنری استان کردستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت یوم‌الله روز قدس آورده است: روز قدس، روز ظلم ستیزی، روز قیام و مقاومت و روز حیات اسلام است.
حوزه هنری استان کردستان به مناسبت یوم‌الله روز قدس با صدور بیانیه‌ای ضمن اشاره برتحقق پایان رژیم جعلی صهیونیستی در آینده‌ای بسیار نزدیک بر حضور در فضای مجازی گرامیداشت این روز تأکید کرد. در این بیانیه آمده است:

روز قدس، روز ظلم ستیزی، روز قیام و مقاومت و روز حیات اسلام است. بنیان مرصوص خداباوران و امیدواران به نصرت الهی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یک بار دیگر در برابر استکبار و رژیم جنایتکار صهیونیستی می‌ایستد و وحدت و عزم مسلمانان را در نابودی اسرائیل به رخ دشمنان اسلام خواهد کشید.

جهانی شدن روز قدس مرهون درایت و بصیرت معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌ خمینی(ره)، هدایت و رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب، همراهی و همروی ملت شریف ایران، مسلمانان عدالتخواه و آزادی‌خواهان جهان بوده و ثمرات این شجره طیبه روز به روز نمایان‌تر و تلألو آن درخشان‌تر و نوید بخش آسمانی الا انّ نصرالله قریب است.

بیش از هفت دهه است که از اشغال پاره تن اسلام، فلسطین عزیز می‌گذرد و صهیونیست‌ها با حمایت دولت‌های استعمارگر غربی و سکوت سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشری ضمن اشغال سرزمین فلسطین و تشکیل دولت جعلی، مردم کشور فلسطین را با کشتار و جنایت از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون رانده‌اند.

جهان اسلام امروز در شرایط خاصی قرار دارد، کسانی که سنگ رهبری امت اسلامی را به سینه می‌زنند در جنایات رژیم اسرائیل شریک شده‌اند و در کنار کسانی قرار گرفته‌اند که سال‌هاست این رژیم غاصب را مسلح کرده‌اند و از آن حمایت می‌کنند.

جهان استکبار و کشورهای حامی آنان بدانند طرح خائنانه به اصطلاح «صلح ابراهیم» نه بر میز مذاکره منامه که در باور فرزندان مقاوم مردم‌ فلسطین و غزه رقم خواهد خورد و این معامله بزرگ پیروزی فتح المبینی است که وحدت جهان اسلام را به نمایش گذاشته و حکام قدرت طلب و فاسد منطقه از این پیروزی به جز رو سیاهی و ذلت بهره ای نصیبشان نمی‌گردد.

اطمینان داریم که تا رهایی بیت‌المقدس شریف از چنگال ناپاکان و آزادی کامل ملت قهرمان فلسطین فاصله زیادی نمانده است و محور مقاومت با پیروی از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به زودی پیروزی خود را جشن خواهند گرفت.

ما هنرمندان و کارکنان حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان اعلام می داریم گرچه بواسطه شیوع ویروس منحوس کرونا امکان حضور در اجتماع بزرگ مردم آزادی‌خواه ایران اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و روز قدس را نداریم اما همراه با ملل جهان به منظور ادای دین شرعی نسبت به فریضه روز قدس امسال را به جای قدم ها بر روی سنگفرش خیابانها، با قلم و بیان در فضای مجازی آنچنان حضور خواهیم یافت که لرزه بر اندام دشمن اندازد، و روح مطهر امام راحل(ره) و بزرگ مرد مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی را شاد گرداند.

همچنین ببینید

وقت وداع با ماه مبارک رمضان فرا رسید

ماه رمضان، ماه نزول قرآن و ماه میهمانی خداوند منان به پایان رسید و باری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.