برپایی کرسی‌های رمضانی تلاوت قرآن در حرم امام رضا(ع)

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان کرسی‌های تلاوت قرآن در ساعات مختلف شبانه‌روز در حرم مطهر رضوی با رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی برپا است.

حجت الاسلام سیدمسعود میریان سه شنبه شب در گفتگو با ایرنا افزود: مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی از نخستین روز ماه مبارک رمضان برنامه های گسترده‌ای را برای حضور مشتاقان کلام وحی مهیا کرده است، که مهم‌ترین سرفصل امسال آن رعایت الگو و شیوه نامه‌های بهداشتی برای حاضران است.
وی ادامه داد: در صحن آزادی بعد از نماز صبح محفل قرآنی برپا می شود و از ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه نیز به مدت یک ساعت محفل قرآن در رواق امام خمینی(ره) و از ساعت ۱۷ به مدت یک ساعت در مسجد گوهرشاد برپا می‌شود.
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی اظهار داشت: همچنین بعد از نماز مغرب و عشا، کرسی تلاوت رضوی در ایوان مقصوره صحن گوهرشاد با حضور قاریان ممتاز و بین المللی و برای بانوان نیز محفل قرآنی”ام ابیها” هر روز از ساعت ۱۱ به مدت یک ساعت در مدرسه خیرات خان حرم برگزار می شود.
حجت الاسلام میریان افزود: برای نوجوانان نیز هر روز از ساعت ۱۷ به مدت یک ساعت و نیم محفل قرآن در صحن جمهوری اسلامی در نظر گرفته شده است.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *