ویژه‌برنامه‌های تفسیر قرآن کریم با نگاهی به بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود

مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری ویژه‌برنامه‌ تفسیر قرآن کریم با نگاهی به بیانیه گام دوم انقلاب در ماه مبارک رمضان خبر داد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی اخویان، مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری ویژه‌برنامه تفسیر قرآن کریم با نگاهی به بیانیه گام دوم انقلاب در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در این برنامه، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی رستم‌نژاد، معاون آموزش حوزه‌های علمیه که خود از پژوهشگران و نویسندگان تفسیر قرآن کریم است، به تفسیر قرآن کریم می‌پردازد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه تفسیر قرآن کریم، شناخت این کلام الهی را بسیار مهم برشمرد و گفت: در روزهای ماه مبارک رمضان، از ساعت ۱۲ ظهر، تفسیر قرآن کریم از طریق شبکه اینترنتی «رواق میقات» به نشانی revaghemighat.tv و http://live.hajj.ir/ پخش خواهد شد، همچنین بازپخش این برنامه عصرها هر روز از طریق اپلیکیشن «کاروان مجازی حج» صورت می‌گیرد.

مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری تصریح کرد: هدف اصلی از برگزاری این برنامه انس بیشتر زائران، مدیران، روحانیان و کارگزاران حج و زیارت و همچنین عموم مردم با کتاب آسمانی قرآن کریم است و بدون شک انس با قرآن، برکات ارزشمندی در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارد.

وی یادآور شد: بعثه مقام معظم رهبری در تلاش است با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی زائران را با مفاهیم و کلام نورانی قرآن کریم بیشتر آشنا کند تا در زمان حضور در سرزمین وحی با این کتاب آسمانی بیشتر انس بگیرند.

همچنین ببینید

۱۴ کشور اسلامی دوشنبه را عید سعید فطر اعلام کردند

کشورهای عربستان سعودی، مصر، امارات متحده عربی، کویت، دیوان اوقاف سنی عراق، کویت، قطر، لیبی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.