طرح «تنور مهربانی» همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود

طرح «تنور مهربانی» با هدف توزیع نان صلواتی همزمان با ماه مبارک رمضان در محله‌های کم‌برخوردار به با محوریت امامزاده‌های استان تهران برگزار می‌شود.
امامزاده‌های استان تهران همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور کمک به نیازمندان و رنگین کردن سفره آنها در طول ماه میهمانی خدا، علاوه بر ادامه روند توزیع بسته‌های معیشتی، اقدام به توزیع نان صلواتی در محله‌های کم‌برخوردار تهران می‌کنند.

بر همین اساس، طرح «تنور مهربانی» همزمان با ضیافت الهی به همت امامزاده‌های استان تهران برپا می‌شود و علاقه‌مندان برای مشارکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به امامزاده‌های محله خود هزینه هر تعداد قرص نان مدنظر را پرداخت کنند.

همچنین افراد می‌توانند نذورات یا کفاره (غیرعمد ۳ هزار تومان و عمد ۱۸۰ هزارتومان) را از این طریق پرداخت کرده و نان سفره افطار روزه‌داران را تأمین کرده و در این کار خیر سهیم باشند.

سال گذشته همزمان با ایام ماه مبارک رمضان امامزاده‌ها به دلیل شیوع کزونا بسته بودند اما خادمان بقاع متبرکه از این فرصت برای عملیات عمرانی و کمک به نیازمندان و مهار کرونا استفاده کردند؛ تا جایی که روزانه در کنار توزیع غذای گرم و‌ بسته معیشتی به نیازمندان، به ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و توزیع غذا در بیمارستان‌ها پرداختند.

همچنین ببینید

روش‌های پرداخت زکات فطریه برای مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام روش‌های دریافت زکات فطریه از سوی این نهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.