استقبال از برنامه «ستارگان قرآنی» شبکه شاد در ایام نوروز /اجرای این برنامه در ماه رمضان

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از استقبال مخاطبان از پخش برنامه «ستارگان قرآنی» در ایام نوروز از شبکه شاد خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد رضا مسیب زاده گفت: با وجود تعطیلی کلاس های آنلاین در ایام نوروز برنامه ای با عنوان «ستارگان قرآنی» به منظور تشویق دانش آموزان به حفظ قرآن کریم طراحی و پخش شده است.

وی افزود: برنامه ستارگان قرآنی در ایام نوروز ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۱۳ شب پخش بصورت پخش زنده از کانال حفظ قرآن کریم شبکه شاد پخش شد که با استقبال بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار مخاطبان از سراسر کشور مواجه شد.

مسیب زاده با اشاره به محتوای این برنامه خاطرنشان کرد: طی فراخوانی که در اسفند ماه به دانش آموزان مدارس کشور اطلاع رسانی شد، از دانش آموزانی که موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند، خواسته شد که فیلم کوتاهی از زندگی و شیوه خودشان برای حفظ قرآن را در منزل ضبط و به دبیرخانه پایگاه مجازی حفظ قرآن کریم ارسال کنند.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: از مجموع فیلمهای متعدد رسیده از طرف دانش آموزان، در طی ۱۳ قسمت این برنامه، فرصت معرفی ۵۶ نفر از دانش آموزان حافظ کل قرآن کریم فراهم شد.

مسیب زاده در خاتمه یادآور شد: با توجه به استقبال دانش آموزان از این برنامه و مطالبه خانواده ها، پخش برنامه ستارگان قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان نیز با معرفی دانش آموزان حافظ کل قرآن کریم، ادامه خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، مسیب زاده گفت: در پایان نیز از زحمات خالصانه قرارگاه مجازی قرآن عترت و نماز استانهای سراسر کشور و بویژه پایگاه حفظ قران کریم مستقر در استان خراسان رضوی صمیمانه تشکر می کنم.

همچنین ببینید

روش‌های پرداخت زکات فطریه برای مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام روش‌های دریافت زکات فطریه از سوی این نهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.