آمادگی آستان مقدس حسینی برای برگزاری برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، دارالقرآن کریم در آستان مقدس امام حسین(ع) برای استقبال از این ماه مبارک و برگزاری برنامه های قرآنی ویژه این ماه آماده می شود، به همین دلیل مسئولان این دارالقرآن با یک هیئت از شبکه ماهواره ای کربلا دیدار کردند.

«صفاء السیلاوی» مسئول مرکز رسانه در دارالقرآن کریم گفت: این هیئت با «شیخ خیرالدین الهادی» برنامه های ماه مبارک رمضان را بررسی کردند و جدول زمان بندی را برای آنها تدوین کردند.

وی افزود: این هئیت آمادگی کامل خود را برای همکاری با دارالقرآن کریم به منظور پوشش همه فعالیت های قرآنی در این مدت زمانی اعلام کرد.

السیلاوی ادامه داد: این دارالقرآن کریم با یک هیئت قرآنی از مسجد جامع المبرقع و گروهی از شخصیت های قرآنی در بغداد دیدار کرد و دو طرف درباره چگونگی برپایی فعالیت قرآنی در این روزها به خصوص در ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن تبادل نظر کردند.

وی گفت: شیخ خیرالدین الهادی و گروهی از مسئولان مراکز دارالقران در عراق با هیئتی از زایران راه های موفقیت فعالیت قرآنی در بغداد را با توجه به اهمیت بسیار این شهر بررسی کردند.

دارالقران کریم با توجه به شیوع ویروس کرونا تدابیر ویژه ای را برای برگزاری محافل قرآنی در ماه مبارک رمضان اتخاذ خواهد کرد.

همچنین ببینید

روش‌های پرداخت زکات فطریه برای مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام روش‌های دریافت زکات فطریه از سوی این نهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.