تقدیر ستاد اقامه نماز کشور از پرداختن به نماز در سریال بچه مهندس۳

سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، طی نامه ای به علی عسکری، رئیس صدا و سیما از اهتمام ویژه رسانه ملی در خصوص پرداختن به نماز قدردانی کرد.

حامد صالحی مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز ضمن اعلام این خبر گفت: دکتر سید احمد زرهانی، طی نامه ای به دکتر علی عسگری از اهتمام ویژه رسانه ملی در خصوص پرداختن به موضوع نماز قدردانی کردند.

صالحی افزود: سریال بچه مهندس ۳ به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی با طرح و نویسندگی حسن وارسته در ۳۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای ساخته شده است که از ابتدا ماه مبارک رمضان بر روی آنتن شبکه دو سیما قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: پرداختن هنرمندانه نویسنده و کارگردان این سریال پربیننده شب های ماه مبارک رمضان به سکانس های نماز با تاکید بر اهمیت نماز صبح، نماز و کاهش آسیب های اجتماعی، نماز و مسجد، نماز و آرامش، نماز و زیارت، نماز و قرآن، اذان، وضو و ترویج کمک مومنانه باعث شده است تا این سریال مورد توجه خاصی قرار گیرد.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز ادامه داد: ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، روزبه حصاری از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال با بازی ویژه خود توانستند این سکانس های زیبا را به تصویر بکشند.سکانس های نمازی توجه ویژه ستاد اقامه نماز کشور را به دنبال داشت و زمینه قدردانی از همه دست اندرکاران این سریال را طی نامه ای به دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما را فراهم کرد.

متن نامه زرهانی بدین شرح است:

جناب آقای دکتر علی عسگری
ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
طبق گزارش مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز در سریال تلویزیونی ” بچه مهندس۳ ” که از شبکه دو سیما در شب های ماه مبارک رمضان در حال پخش می باشد موضوع اقامه نماز و آداب آن مورد توجه قرار گرفته است، بدین وسیله از اهتمام رسانه ملی، کارگردان، نویسنده و هنرمندان محترم آن مجموعه قدردانی به عمل می آید.

امید است با استعانت از خداوند توانا ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز در همه تولیدات صدا و سیما از درخشش روز افزون تری برخوردار گردد.

سید احمد زرهانی
قائم مقام ستاد اقامه نماز

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *