مراسم‌ لیالی قدر از شبکه‌ ملی اطلاعات و فضای مجازی پخش می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، نوشت: تمهیدات لازم برای برگزاری مجازی مراسم‌های لیالی قدر از طریق شبکه‌ ملی اطلاعات اندیشیده شده است.
محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از تمهیدات لازم برای برگزاری مجازی مراسم‌ لیالی قدر از طریق شبکه‌ ملی اطلاعات خبر داد و نوشت: فضای مجازی در ایام کرونا، نه تنها به عنوان زیربنای سلامت و اقتصاد و خدمات و آموزش بود، بلکه در تقارن ایام ماه مبارک رمضان و شیوع کرونا، به عنوان زیربنای برگزاری مراسم‌های مذهبی هم استفاده شد.

وی افزود:‌ در سامانه‌‌ Mahafel.live که بر بستر شبکه ملی اطلاعات برقرار شده، روزانه به طور متوسط ۲۰۰ مراسم مذهبی برگزار می‌شود و متوسط ۲۰ هزار نفر هم در آن شرکت می‌کنند.

امروز یک گروه دیگر از جوان‌ها یک پلتفرم جدید را به آدرس Heyatonline.ir بالا آورده‌اند که امکانات خوبی را برای برگزاری هیئت‌های مذهبی فراهم کرده است. به نظرم این دو سامانه در شب‌های قدر نقش مهمی را ایفا کنند تا ما با استفاده از فضای مجازی و شبکه‌ ملی بتوانیم از مناجات با خدا بهره گیریم.

وزیر ارتباطات تصریح کرد: استفاده از این دو سامانه در شب‌های قدر رایگان خواهد شد تا تسهیلات ویژه‌ای برای مردم فراهم شود. خدا قوت به همه‌ این عزیزان که با تمام وجود در مدت کوتاه، کار بزرگی کردند.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *