«ضیافت»؛ ویژه‌برنامه افطار شبکه قرآن سیما

ویژه‌‌برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما با عنوان «ضیافت» در قالب ترکیبی همراه با مستند به بررسی زندگی علما و بزرگان دین می‌پردازد.
به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ ویژه‌‌برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما «ضیافت» نام دارد که در قالب ترکیبی به بررسی زندگی علما و بزرگان دین می‌پردازد که هر روز از ساعت ۱۹ به صورت زنده تقدیم مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون خواهد شد.

سیدافضل میرلوحی، تهیه‌کننده این برنامه گفت: ضیافت برنامه‌ای است با عقبه پنج‌ساله که امسال بعد از دو سال مجددا در افطارهای ماه مبارک رمضان میهمان منازل مردم است. رویکرد اصلی برنامه سفارش به دستگیری و مواسات در سیره این بزرگان به همراه ارائه مدل و الگوی اخلاقی ملموس برای اقشار مختلف است.

میرلوحی افزود: «ضیافت» وظیفه معرفی علما و بزرگان دین که در میان ما نیستند و الگوهایی عینی، از ذخایر معنوی ما به حساب می‌آیند به عهده دارد که مطمئناً برای رشد معنوی قشر نوجوان و جوان جامعه ما مثمرثمر خواهد بود.

تهیه‌کننده ضیافت بیان کرد: در بخش‌های مختلف برنامه «ضیافت» با دعوت از خانواده درجه اول علما و احیانا افرادی که تألیفاتی در زمینه بیوگرافی موضوع مورد بحث دارند به بررسی ابعاد اخلاقی کمتر گفته شده علما و بزرگان دین می‌پردازیم.

وی درباره ساختار برنامه اظهار کرد: استفاده از بخش‌های مختلفی همچون مستندهای گزارشی که در شرایط سخت کرونایی تهیه شده به همراه آیتم‌های متفاوت و جذاب تصویری بخش‌های تولیدی برنامه را تشکیل می‌دهد. در کنار آن بهره‌مندی از فضای بهاری و آزاد به عنوان استودیو اصلی با قرائت قرآن و پخش اذان به صورت زنده به طراوت لحظات افطار خواهد افزود.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *