«ضیافت»؛ ویژه‌برنامه افطار شبکه قرآن سیما

ویژه‌‌برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما با عنوان «ضیافت» در قالب ترکیبی همراه با مستند به بررسی زندگی علما و بزرگان دین می‌پردازد.
به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ ویژه‌‌برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما «ضیافت» نام دارد که در قالب ترکیبی به بررسی زندگی علما و بزرگان دین می‌پردازد که هر روز از ساعت ۱۹ به صورت زنده تقدیم مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون خواهد شد.

سیدافضل میرلوحی، تهیه‌کننده این برنامه گفت: ضیافت برنامه‌ای است با عقبه پنج‌ساله که امسال بعد از دو سال مجددا در افطارهای ماه مبارک رمضان میهمان منازل مردم است. رویکرد اصلی برنامه سفارش به دستگیری و مواسات در سیره این بزرگان به همراه ارائه مدل و الگوی اخلاقی ملموس برای اقشار مختلف است.

میرلوحی افزود: «ضیافت» وظیفه معرفی علما و بزرگان دین که در میان ما نیستند و الگوهایی عینی، از ذخایر معنوی ما به حساب می‌آیند به عهده دارد که مطمئناً برای رشد معنوی قشر نوجوان و جوان جامعه ما مثمرثمر خواهد بود.

تهیه‌کننده ضیافت بیان کرد: در بخش‌های مختلف برنامه «ضیافت» با دعوت از خانواده درجه اول علما و احیانا افرادی که تألیفاتی در زمینه بیوگرافی موضوع مورد بحث دارند به بررسی ابعاد اخلاقی کمتر گفته شده علما و بزرگان دین می‌پردازیم.

وی درباره ساختار برنامه اظهار کرد: استفاده از بخش‌های مختلفی همچون مستندهای گزارشی که در شرایط سخت کرونایی تهیه شده به همراه آیتم‌های متفاوت و جذاب تصویری بخش‌های تولیدی برنامه را تشکیل می‌دهد. در کنار آن بهره‌مندی از فضای بهاری و آزاد به عنوان استودیو اصلی با قرائت قرآن و پخش اذان به صورت زنده به طراوت لحظات افطار خواهد افزود.

همچنین ببینید

رادیو ایران و بیان آیین‌های روز‌های پایانی رمضان

برنامه «فرهنگ مردم» جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود. برنامه «فرهنگ مردم» از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.