تدارک ویژه رادیو ایران برای ماه رمضان

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، رادیو ایران ویژه برنامه‌هایی را در قالب‌های متفاوت تدارک دیده است.
به نقل از شبکه رادیویی ایران همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، رادیو ایران ویژه برنامه‌های متفاوتی را همچون، استقبال از ماه رمضان، برنامه‌های افطار و سحر، ترتیل خوانی، میزگرد قرآنی، ویژه برنامه‌های ولادت امام حسن مجتبی(ع) و ویژه برنامه‌های شب های قدر، پخش می‌کند.
امسال پنجمین سالی است که این شبکه رادیویی ویژه برنامه «جشن سلام» را با هدف تقویت و افزایش شناخت نسبت به شکرگزاری این ماه و آثار مثبت آن در زندگی و تغییر باور و رفتار در جهت سبک زندگی اسلامی در آستانه ماه مبارک رمضان پخش می‌کند.
حسین معصومی تهیه کننده این برنامه گفت: در «جشن سلام» با حضور محسن میرباقری و حجت‌الاسلام رفیعی به اهمیت این ماه از نگاه آموزه‌های دینی پرداخته می‌شود.
یادآور می‌شود، این برنامه با اجرای حامد نجم الهدی بعد از خبر ساعت ۱۸:۰۰ روز جمعه پنجم اردیبهشت از رادیو ایران پخش می‌شود.
همچنین ویژه برنامه‌های دیگر رادیو ایران در ایام مبارک ماه رمضان به شرح زیر است:
برنامه سحرگاهی «قرار بی‌قراران» هر روز از ساعت ۳:۰۰ تا ۵:۰۰ با اجرای محمدنصرآبادی از رادیو ایران پخش می‌شود.
عبدالله علایی تهیه‌کننده «قرار بی قراران» در خصوص این برنامه گفت: در این برنامه نگاهی به دستورات الهی خواهیم داشت و در این مسیر از سفارش‌های اهل‌بیت(ع) بهره خواهیم برد.
برنامه «قدر قرآن» هر روز از ساعت ۰۵:۰۰ تا ۰۵:۴۵ ترتیل یک جزء از قرآن کریم است.
برنامه «نفس صبح» هر روز بعد از خبر ساعت ۶:۰۰ ترجمه و تفسیر روان قرآن کریم با حضور محمدحسین نیک‌نام و تهیه‌کنندگی عبدالله علایی از رادیو ایران است.
برنامه «به رنگ خدا» تحلیل آیات و روایات قرآنی است که هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۰۰ با اجرای مهندس علیرضا فتحی پور از رادیو ایران پخش می‌شود.
برنامه «ایرانشهر» در روزهای ماه رمضان با حال و هوای این روزها بعد از خبر ساعت ۱۸ از رادیو ایران پخش می‌شود.
ویژه برنامه افطار با نام «قرار آسمانی» هر روز از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۰۰ با اجرای حامد نجم الهدی و با هدف آشنایی مخاطبان با سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی که منجر به همدلی و کمک مؤمنانه در این روزها نسبت به یکدیگر می‌شود، به تهیه کنندگی حسین معصومی از رادیو ایران پخش می‌شود.
همچنین در روز ولادت امام حسن مجتبی(ع) یعنی جمعه ۱۹ اردیبهشت ویژه برنامه دور عاشقان ساعت ۲۲:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.
ویژه برنامه «نور باران» در شب‌های قدر بعد از خبر ساعت ۲۳:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *