توزیع ۱۷۵ هزار بسته غذایی در مناطق حاشیه شهر و سیل‌زده ویژه ماه رمضان

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی از تهیه و توزیع بیش از ۱۷۵ هزار بسته غذایی در مناطق حاشیه شهر مشهد و سه استان سیل‌زده کرمان، خوزستان و سیستان و بلوچستان ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمد حسین استادآقا با اشاره به اینکه بنیاد کرامت رضوی طرح «سفره مهربانی» را ویژه اطعام محرومان و مستضعفان راه‌اندازی کرده است، اظهار کرد: تا کنون در قالب این طرح بیش از ۲۰ هزار بسته غذایی در حاشیه شهر مشهد درب خانه مستضعفان، افراد کم بضاعت و بی‌بضاعت توزیع شده و در ادامه همین طرح در ایام ماه مبارک رمضان بیش از ۸۰ هزار بسته غذایی دیگر تهیه و در مناطق حاشیه شهر مشهد توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین بیش از ۷۵ هزار بسته غذایی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در استان‌های کرمان، خوزستان و سیستان و بلوچستان که در سال گذشته درگیر سیل بوده‌اند، به همت آستان قدس رضوی توزیع خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی اضافه کرد: توزیع بسته‌های افطاری ساده را در ماه مبارک رمضان در مشهد و استان‌های دیگر در دستور کار خواهیم داشت.

استادآقا گفت: همچنین با حمایت‌های مردمی و خیرین، خدام حضرت رضا(ع) در استان‌های مختلف بسته‌های معیشتی مختلفی تهیه خواهد شد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا از اوایل اسفندماه سال ۹۸ در ایران و تلاش کادر پزشکی بیمارستان‌های کشور برای درمان مبتلایان به این ویروس، گفت: با هدف ایجاد فضای معنوی و مملو از توسل به حضرت رضا(ع) و توکل به خداوند تبارک و تعالی در بیمارستان‌های ۳۱ استان کشور بیش از ۱۵۰ هزار پرس غذای متبرک با حضور خدام حضرت رضا(ع) میان کادر درمانی، پزشکی و بیماران توزیع شد.

بر اساس اعلام آستان‌نیوز، وی خاطرنشان کرد: همچنین در قالب پروژه قرارگاه مدافعان افتخاری سلامت بیش از ۱۰ هزار نفر از خادمیاران رضوی در راستای ارائه خدمات درمانی به مردم و کادر درمانی کمک کردند.

همچنین ببینید

۱۴ کشور اسلامی دوشنبه را عید سعید فطر اعلام کردند

کشورهای عربستان سعودی، مصر، امارات متحده عربی، کویت، دیوان اوقاف سنی عراق، کویت، قطر، لیبی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.