فعالیت ۴۰ هزار پایگاه برای جمع‌آوری زکات فطره در سراسر کشور/ اعلام روش‌های الکترونیکی پرداخت فطریه

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، از فعالیت ۴۰ هزار پایگاه برای جمع‌آوری زکات فطره در سراسر کشور خبر داد و گفت: علاوه بر این، امکان پرداخت الکترونیکی زکات فطره و کفاره برای شهروندان فراهم شده است.
علیرضا عسگریان با تاکید بر لزوم انسجام موسسات و خیریه‌های مختلف در زمینه جمع‌آوری فطریه و کفارات، افزود: ۴۰ هزار پایگاه از سوی کمیته امداد و دیگر موسسات مجاز، در قالب شورای زکات استان‌ها کار جمع‌آوری زکات فطره و کفارات را برعهده دارند.

وی با تشریح روش‌های پرداخت الکترونیکی زکات از سوی شهروندان، تاکید کرد: امکان جمع آوری زکات در پایگاه اینترنتی کمیته امداد به نشانی emdad.ir و دستگاه‌های خودپرداز پیش‌بینی شده است. همچنین کد *۸۸۷۷*۱# و تلفن ملی نیکوکاری به شماره ۰۹۶۸۸۷ آماده دریافت وجوه زکات و کفارات مردم است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه ۲۵۰۰ دستگاه کارتخوان در پایگاه‌های کمیته امداد به منظور جمع‌آوری زکات در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر شعبات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، شعبات منتخب بانک‌های مختلف از جمله بانک ملی و بانک صادرات در روز عید فطر و فردای آن فعال بوده و به دریافت مبالغ جمع‌آوری شده و واریز آن به حساب نیازمندان محل جمع‌آوری اقدام خواهند کرد.

عسگریان با اشاره به اینکه بخش عمده زکات فطره شهروندان صرف امور معیشتی اقشار محروم و مددجویان کمیته امداد می‌شود، گفت: تمامی نیرو‌های کمیته امداد در این ایام در حالت آماده‌باش قرار دارند تا وجوهات پرداختی مردم در کمترین زمان به دست نیازمندان برسد.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *