پارکینگ‌های حرم رضوی در شب‌های قدر تعطیل است

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با بیان اینکه همزمان با شب‌های قدر ۱۰۰ دستگاه وَن در مسیر‌های منتهی به حرم سرویس‌دهی خواهند داشت، از تعطیلی پارکینگ‌های حرم مطهر رضوی در این ایام خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، سیدخلیل منبتی، معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در این خصوص اظهار کرد: با توجه به حضور میلیونی عاشقان و زائران امام رضا(ع) در ایام شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) و شب‌های قدر با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شورای تأمین استان و با هدف فراهم آوردن فضای آرام و منظم برای خدمت‌رسانی به زائران و عزاداران، پارکینگ‌های حرم مطهر رضوی به مدت ۳ روز و در سه مقطع زمانی مختلف تعطیل است.
وی افزود: بر این اساس تمامی پارکینگ‌ها بعد از اقامه نماز ظهر و عصر روز جمعه، ۳ خردادماه تعطیل و بعد از اتمام مراسم احیاء شب ۱۹ ماه مبارک رمضان بازگشایی خواهد شد. همچنین روزهای یکشنبه ۵ و سه شنبه، ۷ خردادماه مجدد بعد از اقامه نماز ظهر تعطیل و ساعت ۲ بامداد شب‌های ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان بازگشایی خواهد شد.
منبتی بیان کرد: از زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی درخواست می‌شود برای تسهیل شرایط و بهره‌مندی عموم علاقه‌مندان از برنامه‌های معنوی حرم رضوی، در این شب‌ها از تردد با وسایل نقلیه شخصی در حوزه حرم مطهر رضوی خودداری کنند یا از طریق نرم افزار نعیم رضوان از ظرفیت‌های پارکینگ‌های در نظر گرفته شده در محدوده حرم مطهر رضوی مطلع شوند.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در مسیرهای منتهی به حرم مطهر، تعداد ۱۰۰ دستگاه ون برای ارائه خدمات به زائران و مجاوران در نظر گرفته شده، همچنین در زمان اوج ترافیک نیز بخش ویلچر در مسیرهای منتهی به حرم مطهر ارائه خدمت خواهند کرد.

همچنین ببینید

پیامک تبریک عید فطر ۱۴۰۲

متن تبریک عید سعید فطر با استفاده از جملات کوتاه، اس ام اس، پیامک کوتاه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *