خانه / اخبار رمضان / تا ماه مبارک رمضان گوشت ارزان می‌شود/ گرانی گوشت موقتی است

تا ماه مبارک رمضان گوشت ارزان می‌شود/ گرانی گوشت موقتی است

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز گفت: مردم نگران نباشند، گوشت ارزان می‌شود.
احمد احدی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به گرانی گوشت قرمز ادامه داد: هرسال در فصل بهار به دلیل عرضه کمتر گوسفند به بازار، گوشت گرانتر به دست مصرف‌کننده می‌رسد و این گرانی موقتی است.

وی افزود: به دلیل اینکه دام زنده کمتر به بازار عرضه می‌شود گوشت گران شده و در بازار نیز این گرانی مشهود است، اما این گرانی موقتی است و من قول می‌دهم تا ماه مبارک رمضان قیمت گوشت ارزان شود.

احدی اضافه کرد: مصرف گوشت مردم نسبت به زمستان کمتر شده و دامدار نیز دام خود را تا یک ماه آینده به بازار عرضه خواهد کرد و قیمت گوشت از نیمه ماه مبارک ارزان خواهد شد، چراکه بره‌های موجود نیز هنوز قابل ارائه به بازار نیستند.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز با تأکید بر اینکه مردم باید از مراکز بهداشتی گوشت مورد نیاز خود را تهیه کنند، متذکر شد: برای سلامتی مردم دستگاه‌های زیادی هستند که با توزیع گوشت خارج از شبکه برخورد می‌کنند و مردم نیز بهتر است گوشت خود را از مراکز بهداشتی خرید نمایند.

وی در پایان با بیان اینکه اکنون گوشت به اندازه نیاز موجود است، یادآور شد: خوشبختانه مشکلی برای گوشت قرمز وجود ندارد و به اندازه نیاز در بازار و سطح فروشگاه‌ها گوشت موجود است.

همچنین ببینید

آیت‌الله سیستانی روز شنبه را عید فطر اعلام کرد

دفتر آیت‌الله سیستانی در بیانیه‌ای با اعلام اینکه رویت ماه شوال با چشم غیر مسلح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.